ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Уніфікована димова шашка УДШ-У пройшла державні випробування та замінить у ЗСУ радянські аналоги

Прочитаєте за: < 1 хв. 28 Липня 2020, 15:06

На одному з полігонів Міністерства оборони України Львівщини напройшли державні випробування вітчизняної димової шашки УДШ-У. Зразок озброєнь, що раніше не виготовлявся в Україні, було розроблено фахівцями компанії «НВПП «Спаринг-Віст Центр», що входить до складу ГС «Ліга оборонних підприємств України», повідомляє Defense Express.

Такі димові шашки вкрай необхідні Збройним Силам України, оскільки є надзвичайно ефективними засобами маскування (на заміну старим запасам радянських УДШ).

За результатами державних випробувань підтверджено заявлені розробником характеристики вітчизняного піротехнічного засобу і члени Державної комісії підписали відповідний акт.

Випробування відбулись відповідно до програми та методик державних випробувань дослідного зразка, що були спеціально розроблені фахівцями Центрального науково-дослідного інституту озброєння та військової техніки Збройних Сил України.

На Львівщині пройшли державні випробування вітчизняної димової шашки УДШ-У. Зразок озброєнь, що раніше не виготовлявся в Україні, було розроблено фахівцями відомої в нашій країні та світі своїми точними та надійними засобами радіаційного контролю компанії "НВПП "Спаринг-Віст Центр" зі ЛьвоваБільше деталей на https://defence-ua.com/news/projshli_uspishni_viprobovuvannja_novogo_vitchiznjanogo_zrazka_ozbrojen_video-1290.html

Опубліковано Valery Ryabykh Вівторок, 28 липня 2020 р.

Варто додати, що крім власне вітчизняної версії уніфікованої димової шашки, компанією «НВПП «Спаринг-Віст Центр» також розроблено сучасну систему дистанційного управління димопуском для таких засобів маскування. Вона складається з сучасного військового комп’ютера, цифрової метеостанції та локальних пультів керування, здатна одночасно керувати запуском майже двох тисяч УДШ. Така система може успішно маскувати війська під час наступальних дій або використовуватись для забезпечення маскування великих військових (батареї, переправи, блокпост тощо) та стаціонарних об’єктів (аеродроми, склади та інше).

 

Стежте за нами в Instagram