ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Сьогодні весь Ізяслав оплакував загиблого морпіха Василя Кравченка

22 Липня 2020, 20:23
Сьогодні весь Ізяслав оплакував загиблого морпіха Василя Кравченка

22 липня у стародавньому місті Ізяслав на Хмельниччині відбулось  прощання з морським піхотинцем старшим матросом Василем Кравченком. Подолянин загинув на бойовій позиції в районі села Шуми неподалік окупованої Горлівки. Перебуваючи на бойовому чергуванні на взводному опорному пункті, 26-річний морський піхотинець зазнав смертельного поранення від кулі снайпера.

– Василь був справжнім морпіхом, сміливим і відчайдушним, разом з тим веселим і товариським, завжди готовим прийти на допомогу, – ділиться товариш і командир полеглого сержант Юрій.

Василь Кравченко за третьою хвилею мобілізації був призваний і проходив службу в Державній прикордонній службі України. Звільнився і невдовзі знову повернувся в армійський стрій. Морська піхота стала його родиною. На посаді  старшого стрільця десантно-штурмового взводу десантно-штурмової роти з 2016 року Василь проходив службу в 503-му окремому батальйоні морської піхоти.

– Коли ми займали нові позиції неподалік Маріуполя взимку 2017-го, саме Василь був одним із тих, хто постійно підбадьорював товаришів, у найважчі моменти знаходив для кожного побратима добре слово, на нього можна було завжди покластись у найскрутніших ситуаціях. Ми там були за декілька сотень метрів від ворога, – каже заступник командира батальйону старший лейтенант Петро Олексюк.

Війна забирає найкращих, і сьогодні все місто оплакувало Василя Кравченка – добру і щиру людину, справжнього патріота,  морського піхотинця.

Це тринадцята жертва цієї страшної війни з Ізяславського району Хмельниччини. Загалом же полягли на сході України 238 хмельничан, шість – цього року.

У полеглого залишились батьки, сестра та молода дружина.

Вічна пам’ять Герою!

Фото автора

 

15
3

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас у Facebook
Новини, Репортаж