ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Новобранці-строковики поповнили лави Командування Сил логістики

Прочитаєте за: < 1 хв. 23 Липня 2020, 12:50

До військових частин Командування Сил логістики ЗС України надійшло молоде поповнення військовослужбовців строкової служби. Про це повідомляє пресслужба Командування.

Так, молоде поповнення строковиків цьогорічного весняного призову прибуло з навчальних центрів Збройних Сил України до усіх військових частин Командування Сил логістики ЗСУ.

В умовах адаптивного карантину, пов’язаного з загрозою поширення COVID-19, військові частини заздалегідь підготували умови для розміщення та служби вояків строкової служби з дотриманням всіх необхідних санітарних норм.

– Два тижні обсерваційного періоду – і невдовзі юнаки розпочнуть військову службу. Запевняємо: хлопці прибули у військові частини, де командири створили для них якомога найкращі побутові умови та місця для несення внутрішньої служби, – повідомив начальник пресслужби Командування Сил логістики підполковник Віталій Соколенко.

Офіцер побажав молодим солдатам з честю відслужити встановлені терміни, загартувавши себе як фізично, так і морально – по-чоловічому. І, звісно ж, невдовзі розглянути можливість укладання контрактів зі Збройними Силами України.

Пресслужба Командування Сил логістики Збройних Сил України

Читайте нас у Facebook