ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

«Морські котики» виводили групи в умовний тил противника

10 Липня 2020, 15:28
«Морські котики» виводили групи в умовний тил противника

Упродовж двох тижнів під час масштабних водолазних зборів представники Військово-Морських Сил, Сил спеціальних операцій ЗС України та інших силових структур відпрацьовували спеціальні вправи із застосуванням спеціальних плавзасобів і військової авіації. Про це кореспонденту АрміяInform повідомили в пресслужбі 73-го МЦСпП.

Окрім загальної комплексної програми спільних заходів, у кожного підрозділу був ще й окремий план дій. Відпрацьовували та вивчали особливості будови затонулого судна, що використовували як тренажер, щодо можливого облаштування схованок. Окремою вправою було підняття затонулих об’єктів з допомогою спеціальних систем аварійного підйому та підйому великих предметів від 100 до 2000 кг. Під час виконання комплексу вправ бійці використовували апарати з відкритою системою дихання та бронежилети з позитивною плавучістю.

Оператори 73-го морського центру виводили групи в умовний тил противника безпарашутним десантуванням у воду по-штурмовому й з допомогою комплекту знімного бортового обладнання «КАНАТ-1» на катери, що перебували у морі та на обмежену ділянку місцевості на суші.

Після виводу оператори продовжили відпрацьовувати ведення тактичних дій.

Як зазначили в центрі, постійні навчання та тренування не самоціль, це один зі способів підтримання навичок на шляху до виконання бойового завдання.

Фото пресслужби 73-го Морського центру спеціального призначення.

Кореспондент АрміяInform
Стежте за нами в Instagram
Мітки: ,
Навчання та тренування, Новини