ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Місцевим бюджетам виділять кошти на субвенції для виплат ветеранам війни

17 Липня 2020, 14:20
Місцевим бюджетам виділять кошти на субвенції для виплат ветеранам війни

Комітет Верховної Ради з питань бюджету підтримав рішення Кабміну про надання субвенцій з держбюджету місцевим бюджетам на виплату грошових компенсацій ветеранам війни. Про це повідомляє пресслужба Міністерства у справах ветеранів України.

За словами першого заступника міністра у справах ветеранів України Олександра Порхуна, члени Комітету затвердили розподіл субвенцій на:

‒ виплату грошової компенсації для деяких категорій осіб, які брали участь у Революції Гідності, а також членів їхніх сімей (розпорядження КМУ від 25.06.2020 р. № 767-р);

‒ виплату грошової компенсації на житло для осіб з інвалідністю І-ІІ групи, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України, а також членів їхніх сімей (розпорядження КМУ від 01.07.2020 р. № 798-р);

‒ виплату грошової компенсації за житло для осіб з інвалідністю І-ІІ групи,  учасників бойових дій на території інших держав, (розпорядження КМУ від 01.07.2020 р. № 801-р);

‒ виплату грошової компенсації за житло для внутрішньо переміщених осіб з інвалідністю ІІІ групи внаслідок війни, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України (розпорядження КМУ від 08.07.2020 р. № 838-р);

У відомстві нагадують, що за останній місяць Урядом затверджено розподіл із державного бюджету місцевим бюджетам на виплату грошових компенсацій ветеранам війни, постраждалим учасникам Революції Гідності та членам їхніх сімей.

Ними передбачено виділення 305 мільйонів гривень для виплати грошової компенсації на забезпечення житлом 262 учасників АТО/ООС і членів їхніх сімей.

‒ 248 мільйонів гривень на забезпечення житлом 219 внутрішньо переміщених осіб  учасників АТО/ООС:

‒ 7 мільйонів гривень для виплати грошової компенсації на забезпечення житлом постраждалих учасників Революції Гідності, а також членів їхніх сімей.

‒ 50 мільйонів гривень для виплати грошової компенсації на забезпечення житлом учасників бойових дій на території інших держав та членів їхніх сімей, які мають інвалідність І-ІІ групи.

Розподіл відбувався на основі інформацій, наданих обласними та Київською міською держадміністраціями щодо потреби в забезпеченні житлом.

Читайте нас у Facebook
Новини, Соціальний захист