ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Нормативно-правовою базою з психологічної реабілітації ветеранів АТО/ООС опікуватиметься міжвідомча група при Мінветеранів

Прочитаєте за: < 1 хв. 31 Липня 2020, 16:46

Новостворена робоча група працюватиме над удосконаленням чинної системи забезпечення ветеранів і членів їхніх сімей доступом до якісних послуг із психологічної реабілітації.

Про це повідомляє  пресслужба Міністерства  у справах ветеранів України.

Зазначається, що до складу робочої групи увійшли разом із фахівцями відповідальні за забезпечення соціальної та психологічної реабілітації Мінветеранів, МВС, СБУ, ЗСУ, Національної гвардії, ДСНС, Держприкордонслужби, представники Інституту нейрохірургії імені Ромоданова та госпіталю ветеранів війни «Лісова поляна».

Як зазначають у відомстві, збереження та відновлення психологічного здоров’я ветеранів – пріоритетний напрямок діяльності Мінветеранів. Тому діяльність робочої групи буде спрямована на підготовку концепції нормативно-правової бази, яка б забезпечувала ветеранів додатковими можливостями в отриманні послуг із психологічної реабілітації. Йдеться, зокрема, про психологічну діагностику, психологічну просвіту та інформування, консультування, психологічну підтримку та супроводження, психотерапію та групову роботу.

Стежте за нами в Instagram