ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Збройні Сили України дотримуються заходів повного і всеосяжного режиму припинення вогню

Прочитаєте за: < 1 хв. 30 Липня 2020, 13:22

Заходи з дотримання повного і всеосяжного режиму припинення вогню визначила Тристороння контактна група 22 липня 2020 року. Вони набрали чинності з 00.01 годин 27 липня 2020 року.

Міністерство оборони України, Командування операції Об’єднаних сил щоденно в онлайн-режимі інформують українську та світову громадськість про дотримання повного і всеосяжного режиму припинення вогню українськими військовослужбовцями в районі проведення операції Об’єднаних сил.

Про це повідомив заступник міністра оборони України, представник України в робочій групі з питань безпеки у Тристоронній контактній групі (ТКГ) Олександр Поліщук, інформує офіційний сайт Міністерства оборони.

Він нагадав, що на виконання досягнутих ТКГ домовленостей 26 липня 2020 року видано наказ командувача Об’єднаних сил про дотримання повного і всеосяжного режиму припинення вогню. Даний наказ про припинення вогню відповідає справжнім заходам, які були визначені Тристоронньою контактною групою та почали діяти з 00.01 годин 27 липня 2020 року.

«Оскільки СММ ОБСЄ сприяє і надає підтримку сторонам у виконанні цих заходів, українська сторона бере до уваги та ретельно аналізує інформацію, що надходить від моніторингових команд місії», – зазначив Олександр Поліщук.

Читайте нас в Telegram