ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

За роки війни на Донбасі США виділили ЗСУ допомогу на близько 543 млн доларів

Прочитаєте за: < 1 хв. 30 Липня 2020, 17:09 1

Сполучені штати Америки залишаються найбільшим партнером України в наданні військово-технічної допомоги. З 2014 року уряд США виділяє для потреб Збройних Сил України матеріальні засоби, озброєння та військову техніку. Загальна сума переданої допомоги Україні становить близько 543 млн доларів.

Як повідомили АрміяInform в Управлінні військового співробітництва і верифікації Збройних Сил України, впродовж бойових дій на Донбасі американці надавали засоби зв’язку та кібербезпеки, прилади нічного бачення і тепловізори, високотехнологічні засоби РЕБ та РЛС контрбатарейної боротьби, мобільні системи освітлення, інженерне обладнання та для розмінування.

Також  як військово-технічну допомогу США передали Україні автомобілі типу HMMWV, кораблі типу Island, навігаційне обладнання, запасні частини, протитанкові ракетні комплекси «Джавелін» та боєприпаси до них тощо.

Крім того, у Збройних Силах створено дієву систему отримання та використання консультативно-дорадчої допомоги з боку іноземних радників на різних рівнях.

Варто додати, що у другому півріччі цього року заплановане отримання запчастин до озброєння та військової техніки, медичного майна, засобів зв’язку та РЕБ від уряду США.

4
1

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram