ТЕМИ
#Нові контракти #Втарти ворога #Відео #Повернення з СЗЧ

Від початку дії режиму припинення вогню не було жодного пораненого та загиблого – доповідь Президенту

Новини
29 Липня 2020, 15:15
Прочитаєте за: 2 хв.
Google logo Слідкуйте за АрміяInform в Google

На традиційній селекторній нараді під головуванням Президента України Володимира Зеленського, в якій взяли участь представники уряду та правоохоронних органів, Головнокомандувач Збройних Сил України генерал-полковник Руслан Хомчак повідомив, що в районі проведення Операції об’єднаних сил ситуація стабільно контрольована, хворих на COVID-19 немає.

«Режим припинення вогню виконується з обох сторін, поодинокі випадки його порушення не мають системного характеру. Від початку дії режиму повного та всеосяжного припинення вогню не було жодного пораненого та загиблого», – зазначив генерал-полковник Руслан Хомчак.

Як повідомляє пресслужба Офісу Президента, під час наради йшлося й про збільшення кількість випадків інфікування коронавірусом в Україні. Так, за останню добу їх кількість перевищила 1000, і це викликає занепокоєння.

Міністр охорони здоров’я України Максим Степанов доповів про поділ території на нові «зелені» та «червоні» зони за європейськими стандартами, де епідеміологічну ситуацію розглядатимуть окремо в кожній області, місті та районі.

Глава держави порушив питання підготовки до місцевих виборів, які заплановані на 25 жовтня.

«Вочевидь майбутні вибори проходитимуть на тлі певних обмежень через коронавірусну інфекцію, і вже зараз треба продумати механізми, процедури та фінансування, щоб убезпечити українців і дати їм можливість вільно проголосувати за кандидатів», – сказав Володимир Зеленський.

Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков звернув увагу на забезпечення достатньої кількості тих, хто стежитиме за порядком під час проведення голосування, особливо після ухвалення законопроектів, які вимагатимуть більшої кількості правоохоронців на виборах.

 


Коригували атаки рашистів по Донеччині та Сумщині: по 15 років тюрми отримали троє шукачів «легких заробітків»
Коригували атаки рашистів по Донеччині та Сумщині: по 15 років тюрми отримали троє шукачів «легких заробітків»

За доказовою базою Служби безпеки по 15 років ув’язнення з конфіскацією майна отримали ще троє коригувальників спецслужб рф.

Іпотека довша за життя: кожен п’ятий кредит у рф гаситимуть до 70–75 років
Іпотека довша за життя: кожен п’ятий кредит у рф гаситимуть до 70–75 років

Майже кожну п’яту іпотеку в росії у 2025 році оформлюють із розрахунком на виплату до 70–75 років — майже до межі середньої тривалості життя в країні.

«Жодної шпаринки для росіян»: Володимир Зеленський анонсував модернізацію Сил оборони
«Жодної шпаринки для росіян»: Володимир Зеленський анонсував модернізацію Сил оборони

Нове військове командування готує модернізацію Сил оборони України, яка має пройти злагоджено й без послаблення тиску на противника.

Не зуміли навіть дійти до позицій: пілоти «Форпосту» зірвали атаку ворожих штурмовиків
Не зуміли навіть дійти до позицій: пілоти «Форпосту» зірвали атаку ворожих штурмовиків

Ударні безпілотники бригади «Форпост» зірвали атаку російських штурмовиків на українські позиції.

ВАКАНСІЇ
Olx Медична сестра, військовослужбовець

від 20000 до 120000 грн

Дніпро, Дніпропетровська область

WorkUa Медсестра, медбрат (ЗСУ)

від 20000 до 50000 грн

Вся Україна

154 ОМБр

Olx Начальник наземного запитувача до в/ч А2800

від 23000 до 40000 грн

Радісне, Одеська область

WorkUa Навідник

від 120000 до 190000 грн

Вся Україна

42 ОМБр

WorkUa Старший інспектор прикордонної служби

від 25000 до 30000 грн

Бориспіль

Київ, ОКПП ДПСУ

RobotaUa Оператор БПЛА, військовий

від 25000 до 125000 грн

Київ

Морська Піхота ЗСУ

ПУБЛІКАЦІЇ