ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Привітання Командувача об’єднаних сил Збройних Сил України з нагоди Дня Сил спеціальних операцій Збройних Сил України

Прочитаєте за: < 1 хв. 29 Липня 2020, 8:18 0

Привітання воїнів ССО

ПРИВІТАННЯКомандувача об'єднаних сил Збройних Сил України з нагоди Дня Сил спеціальних операцій Збройних Сил УкраїниШановні бойові побратими – воїни-спецпризначеці!Від щирого серця вітаю Вас з професійним святом — Днем Сил спеціальних операцій Збройних Сил України!Сили спеціальних операцій – наймолодший окремий рід Збройних Сил, який за короткий термін став гордістю українського війська, а служба в ньому – великою честю. Ваш девіз «Йду на ви!» яскраво підкреслює, що Сили спеціальних операцій поповнюються військовослужбовцями, що завжди напоготові дивитися в очі ворогу та цілеспрямовано досягати своєї мети.Сьогодні, Ви у неймовірно складних умовах, демонструєте незламний характер та волю до перемоги.Ви завжди підтверджували свій високий професіоналізм та відданість справі під час виконання бойових завдань в Антитерористичній операції та підтверджуєте зараз, в ході проведення Операції об’єднаних сил.Вічна пам’ять героям, які віддали своє життя за свободу та Незалежність України. Їхні подвиги назавжди вписані в історію нашої держави та Сил спеціальних операцій.Особливих слів пошани заслуговують ветерани російсько-української війни, чий бойовий досвід сприяє вихованню воїнів-спецпризначенців сьогодення.Від щирого серця бажаю Вам міцного здоров’я, витримки та сили духу. Добробуту та злагоди Вам та Вашим родинам.Слава Україні!Разом переможемо!генерал-лейтенант Сергій НАЄВ

Опубліковано Командування об'єднаних сил ЗС України Понеділок, 6 липня 2020 р.

Шановні бойові побратими – воїни-спецпризначенці!

Від щирого серця вітаю Вас з професійним святом — Днем Сил спеціальних операцій Збройних Сил України!

Сили спеціальних операцій – наймолодший окремий рід Збройних Сил, який за короткий термін став гордістю українського війська, а служба в ньому – великою честю. Ваш девіз «Йду на ви!» яскраво підкреслює, що Сили спеціальних операцій поповнюються військовослужбовцями, що завжди напоготові дивитися в очі ворогу та цілеспрямовано досягати своєї мети.

Сьогодні Ви у неймовірно складних умовах демонструєте незламний характер та волю до перемоги.

Ви завжди підтверджували свій високий професіоналізм та відданість справі під час виконання бойових завдань в Антитерористичній операції та підтверджуєте зараз під час проведення Операції об’єднаних сил.

Вічна пам’ять героям, які віддали своє життя за свободу та Незалежність України. Їхні подвиги назавжди вписані в історію нашої держави та Сил спеціальних операцій.

Особливих слів пошани заслуговують ветерани російсько-української війни, чий бойовий досвід сприяє вихованню воїнів-спецпризначенців сьогодення.

Від щирого серця бажаю Вам міцного здоров’я, витримки та сили духу. Добробуту та злагоди Вам та Вашим родинам.

Слава Україні!

Разом переможемо!

Командувач об’єднаних сил Збройних Сил України

генерал-лейтенант Сергій НАЄВ

Читайте нас в Telegram