ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Привітання Головнокомандувача Збройних Сил України з нагоди Дня Сил спеціальних операцій ЗС України

Прочитаєте за: 2 хв. 29 Липня 2020, 7:40 3

Шановні бойові друзі!

Сьогодні відзначається День Сил спеціальних операцій – надсучасного роду військ Збройних Сил України, створення якого стало нагальною вимогою часу.

Ви представляєте наймолодший, але вже загартований у боях рід військ Збройних Сил України. «Іду на ви» – благородне гасло Святослава Хороброго, дивовижні вміння козаків-характерників, боротьба на межі можливого – все це формує вашу унікальну ідентичність. Поєднавши кращі вітчизняні військові традиції із найсучаснішими підходами збройних сил провідних держав НАТО, Ви стали елітою Збройних Сил України.

Сьогодні Ви, військовослужбовці Сил спеціальних операцій, знаходячись на передовій протидії російській «гібридній» агресії, пишете власну історію, яка не має аналогів у нашому минулому.

Особливості «невидимої війни» не дають можливості широкому загалу належно оцінити Ваш ратний подвиг, високий професіоналізм та відданість справі. Повною мірою Вас зможуть оцінити лише нащадки.

Вічна пам’ять усім, хто віддав життя за незалежність України. Цього дня ми не можемо не згадати втрати 3 окремого полку спецпризначення, десять воїнів якого загинули і сім потрапили в полон у бою під Латишевим Донецької області 29 липня 2014 року.

Дякую вам за самовіддану службу, незламний бойовий дух, відданість Україні та її Збройним Силам.

Бажаю витримки у священній боротьбі за Українську державу, стійкості переконань і надійного тилу. Завжди повертайтеся із бойових завдань неушкодженими і у повному складі!

Слава Силам спеціальних операцій!

Слава Україні!

Головнокомандувач Збройних Сил України

генерал-полковник Руслан ХОМЧАК

Читайте нас в Telegram