ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

«Мета життя – самовираження. Проявити у всій повноті свою сутність – ось для чого ми живемо» (Оскар Вайльд)

Прочитаєте за: 2 хв. 29 Липня 2020, 8:10 12

Вже зовсім скоро Ернест Григорович Тьо буде святкувати свій півсторічний ювілей. За п’ятдесят років багато чого відбулося у житті уродженця Узбекистану, корейця за національністю. Проте нині він громадянин України і військовослужбовець 1 окремої танкової Сіверської бригади. Принаймні ще два роки Ернест Григорович буде продовжувати службу на посаді механіка –водія танку. Про це повідомляє офіційна сторінка Фейсбук 1 окремої танкової Сіверської бригади.


Бурхливе життя постійно підкидало несподіванки теперішньому танкісту. Завжди було важко: і коли служив строкову за часів СРСР, і коли твердо вирішив пов’язати свою долю з Україною, і коли освічувався коханій жінці, і коли працював бренд-кухаром одного з відомих азійських ресторанів у столиці.
Несподіванкою для дружини і маленької дочки стало і рішення підписати контракт з 1 ОТБр. Піти захищати Батьківщину з гарного місця, круто розвернути усе своє життя на 180 градусів. І в черговий раз кинути виклик долі.


«Не можу і не хочу миритися з одноманітністю життя. Мені постійно потрібно щось змінювати, бо таким чином я й живу!» – говорить сержант Тьо.
В колективі люблять і поважають свого колегу. Командири за дисциплінованість і розумну ініціативу. Співслужбовці не можуть не радіти з таланту Григоровича на кухні. Його знамениті – узбецький плов і всілякі східні салати – вже давно стали візитівкою батальйону. До речі, Ернест, у ролі шеф-кухаря знявся і в кліпі «Дарма я наївся цибулі» відомого гурту От-VINTA (можна легко знайти в Ю-тюбі).

Пан Тьо наполегливо відшукує своє місце у житті. І щось підказує, що людям такого складу характеру все до снаги. І як велить його шлях – неодмінно буде успіх.
З наступаючим ювілеєм!

Читайте нас в Telegram

Захищаємо світ

00
00
00
Life story