ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Генерал-лейтенант Володимир Кравченко: «Крім захисту держави від зовнішнього ворога, Об’єднані сили долучаються і до відновлення та розбудови Донбасу»

Прочитаєте за: 2 хв. 27 Липня 2020, 12:42

– Усі звертають увагу тільки на одну функцію Збройних Сил України, це захист Держави від зовнішнього ворога. Однак Об’єднаним силам притаманна і інша функція, це відновлення і розбудова визволених міст Донеччини і Луганщини, – сказав Командувач Об’єднаних сил.

Завдяки скоординованій з місцевими органами влади взаємодії, тільки цього року вдалося відновити 295 житлових будинків у 12 населених пунктах, повідомляє пресцентр ООС.

Також скоординовано пересування 5386 гуманітарних конвоїв в районі проведення ООС від 47 міжнародних, гуманітарних, благодійних організацій та фондів, загальною вагою понад 816 тон. Відновлюються об’єкти дорожньої інфраструктури, мережі енерго- та водопостачання. Проведено 63 заходи з патріотичного виховання молоді в 32 населених пунктах у 108 шкільних та дошкільних закладах. Надано медичну допомогу близько 13 тисячам осіб цивільного населення.

– Окрім цього, було організовано гасіння масштабних пожеж силами та засобами підрозділів Об’єднаних сил, допомагали місцевому населенню ліквідовувати наслідки стихії, надавали медичну допомогу, підвозили питну воду, розчищали за допомогою інженерної техніки під’їзди до будинків та дороги в населених пунктах, допомагали відновлювати будинки та об’єкти інфраструктури, – зазначив генерал-лейтенант Володимир Кравченко. – Ми знаємо ціну “хлібного”, “шкільного” та багатьох інших оголошених режимів припинення вогню. Хочу запевнити всіх, ми дійсно прагнемо миру, однак нехай наша миролюбність не вводить в оману противника і не розцінюється як слабкість. Ми завжди готові до адекватної відсічі ворогу!

Читайте нас в Telegram