ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

За даними США і Великої Британії, Росія запустила в космос снаряд із супутника

Новини світу та України
24 Липня 2020, 8:56
Прочитаєте за: 2 хв.
Google logo Слідкуйте за АрміяInform в Google

Лондон і Вашингтон звинуватили Москву у випробуванні нової зброї, яка може загрожувати мирному використанню космосу.

Про це повідомляє BBC.

“Велика Британія і США звинуватили Росію в запуску снаряда, який можна вважати зброєю, зі свого супутника в космосі”, – сказано в повідомленні.

За словами голови Космічного управління Британії Харві Сміта, Лондон непокоїть те, яким чином РФ випробувала один зі своїх супутників, випустивши по ньому снаряд, який можна охарактеризувати як зброю.

“Такі дії загрожують мирному використанню космосу і створюють небезпеку через уламки, які можуть становити загрозу для супутників і космічних систем”, – заявив британський чиновник.

Сміт закликав РФ уникати подібних випробувань надалі і продовжувати конструктивну роботу з Великою Британією та іншими партнерами.

Командувач космічними силами США генерал Джей Реймонд зі свого боку заявив, що РФ “запустила новий об’єкт на орбіту” супутника. Він уточнив, що США мають докази того, що “Росія здійснила неруйнівні випробування космічної протисупутникової зброї”.

“Це ще одне свідчення постійних зусиль Росії з розробки і випробування космічних систем, що відповідає опублікованій військовій доктрині Кремля щодо застосування зброї, яка завдає ризику американським і союзним космічним засобам”, – додав Реймонд.

Раніше на сайті Космічного командування ВПС США з’явилася інформація щодо того, що Росія проводить випробування протисупутникової ракети прямого перехоплення, яка здатна збивати супутники на низькій навколоземній орбіті.


Запоріжжя під масованим ударом: двоє загиблих, 17 поранених, серед постраждалих — 11-річний хлопчик
Запоріжжя під масованим ударом: двоє загиблих, 17 поранених, серед постраждалих — 11-річний хлопчик

Російські війська завдали масованого удару по Запоріжжю. Внаслідок атаки загинули двоє людей, ще 17 дістали поранення, серед них — 11-річний хлопчик.

Правоохоронці повідомили про підозру генералу окупантів, який командував атакою «Іскандерів» по Краматорську
Правоохоронці повідомили про підозру генералу окупантів, який командував атакою «Іскандерів» по Краматорську

СБУ та прокуратура заочно повідомили про підозру генералу, який командував атакою по Краматорську у червні 2023 року.

Логістика ворога на півдні фактично паралізована — Головнокомандувач ЗСУ
Логістика ворога на півдні фактично паралізована — Головнокомандувач ЗСУ

Головнокомандувач ЗСУ генерал Олександр Сирський працював у бойових частинах, які виконують завдання на Запорізькому напрямку.

Понад 50 атак за день: на Дніпропетровщині троє загиблих і 12 поранених, серед них — діти
Понад 50 атак за день: на Дніпропетровщині троє загиблих і 12 поранених, серед них — діти

Російські війська протягом дня понад 50 разів атакували чотири райони Дніпропетровської області.

ВАКАНСІЇ
RobotaUa Зовнішній пілот (оператор) безпілотних літальних апаратів

від 20100 до 120100 грн

Дніпро

128 окрема бригада Сил територіальної оборони ЗСУ

WorkUa Водій кат. B, C, СЕ, D, військовослужбовець

від 21500 до 51500 грн

Кам'янка-Бузька

Військова частина А4623

WorkUa Інспектор прикордонної служби (1 кат.), фельдшер

від 23000 до 23000 грн

Могилів-Подільський

Державна прикордонна служба України

Olx Оператор БпЛА, Військова служба за контрактом, Військовослужбовець ЗСУ

від 20000 до 120000 грн

Петрівське, Запорізька область

WorkUa Зовнішній пілот, оператор БПЛА

від 50000 до 50000 грн

Київ

412 ОББпС 101 ОБрО ГШ ЗСУ

Olx Командиp міномета, військовослужбовець

від 25000 до 125000 грн

Київ, Київська область