ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Військовий борт доставив тринадцять поранених військових до Києва на лікування та реабілітацію

Прочитаєте за: < 1 хв. 24 Липня 2020, 19:34

З Військово-медичного клінічного центру Північного регіону здійснено планову медичну евакуацію. Про це повідомила пресслужба Командування Медичних сил Збройних Сил України у мережі Facebook.

Поранені та хворі військовослужбовці проходили лікування у місті Харкові, де військові лікарі стабілізували їхній стан і підготували військових до наступного етапу лікування.

Так, військово-транспортним літаком Повітряних Сил Збройних Сил України Ан-26 тринадцять військовослужбовців, які дістали вогнепальні поранення у районі здійснення заходів із забезпечення національної безпеки та оборони, відсічі та стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях, прибули до військового майданчика аеродрому Бориспіль. Згодом спеціалізованим транспортом їх доправили до Національного Військово-медичного клінічного центру «ГВКГ», розташованого у Києві.

Сьогодні українські воїни розміщенні у профільних відділеннях центру та проходять діагностичне обстеження для призначення відповідного лікування. На сьогодні хворі забезпечені всім необхідним для лікування та реабілітації. Зі слів військових медиків стан здоров’я пацієнтів задовільний.

Читайте нас в Telegram