ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Начштабу міжнародних сил KFOR відзначив українців як найкращих

Прочитаєте за: 2 хв. 24 Липня 2020, 15:05 15

Особовий склад українського національного контингенту в Косові Республіка Сербія,  який перебуває в оперативному підпорядкуванні Командування об’єднаних сил ЗС України, взяв участь у кількох спільних навчаннях зі збройними силами інших держав. Про це кореспондентці АрміяInform повідомив заступник командира національного контингенту майор Мирослав Фрич.

За його словами, впродовж двох місяців підрозділ виконував завдання у складі маневреної групи зведеного загону забезпечення свободи пересування міжнародних сил KFOR із військовими Республіки Словенія, Республіки Польща, Угорщини, Італії та Республіки Молдова. Кожне навчання проводили під керівництвом посадових осіб штабу KFOR у супроводі командира українського національного контингенту і його заступника, які входять до складу штабу логістичної групи Операції.

Днями українці взяли участь у спільному навчанні з особовим складом словенського національного контингенту, яке відбулось під орудою начальника штабу KFOR генерал-майора Ларрі Генрі й командира Логістичної групи цього ж штабу полковника Томаса Фронека. За результатами проведення навчань, український національний контингент відзначено як найкращий у злагодженості та професійності дій.

Мирослав Фрич додав, що впродовж ротації підрозділ неодноразово піднімали за тривогою для спільних дій з військовими країн НАТО для проведення стабілізаційних дій з підтримання миру і безпеки.

Особовий склад 27-ї ротації українського національного контингенту, озброєння та військова техніка перебувають в постійній бойовій готовності, повноцінно виконуючи обов’язки з підтримання миру й безпеки на Балканах.

Фото та відео – майор Мирослав Фрич

9
1

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram
Мітки:

Захищаємо світ

00
00
00
Вишкіл, Новини