ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

На Харківщині 137 учасників АТО/ООС отримають грошову допомогу на придбання житла

Прочитаєте за: 2 хв. 22 Липня 2020, 11:34 0

У Харківській обласній раді відбулося засідання комісії з визначення списку кандидатів та черговості їхньої участі в обласній Програмі надання підтримки учасникам антитерористичної операції та операції Об’єднаних сил для будівництва житла на 2019–2021 роки.

Члени комісії затвердили список кандидатів зі 137 осіб, які у 2020 році можуть отримати 40 відсотків коштів з бюджету Харківської області на придбання житла у новобудовах. Учасникам програми запропоновано 13 житлових багатоквартирних будинків у різних районах Харкова.

— Позитивним моментом програми є те, що перелік кандидатів на участь визначають безпосередньо громадські організації ветеранів – учасників АТО та ООС, — зазначив співголова комісії, перший заступник голови Харківської облради Віктор Коваленко. — Саме це сприяє прозорості спільної роботи представників влади та громадськості. Депутатський корпус облради розуміє необхідність підтримки учасників бойових дій у розв’язанні соціальних проблем, питань забезпечення житлом зокрема.

Як наголосив заступник голови громадської організації «Спілка ветеранів антитерористичної операції» Юрій Корсунов, від початку дії програми, яка працює з 2019 року, 182 родини отримали нове житло. Водночас з року в рік збільшується кількість пропозицій від забудовників.

Нині в регіоні — понад 1700 учасників бойових дій на сході країни, які потребують покращення житлових умов. У 2020 році в бюджеті Харківщини передбачено 15 мільйонів гривень для допомоги у придбанні житла учасникам АТО/ООС.

Фото автора

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас у Facebook

Захищаємо світ

00
00
00
Новини, Соціальний захист