У ніч на 11 червня вони завдали нових ударів, внаслідок яких було пошкоджено мости на сухопутних в’їздах до півострова. Зокрема,…
Від початку доби 21 липня російські окупаційні війська тричі відкривали вогонь по позиціях Об’єднаних сил. Внаслідок обстрілу двоє українських захисників зазнали поранень. Їх оперативно доставлено до медичних закладів та надано кваліфіковану допомогу лікарів.
Про це повідомляє пресслужба штабу операції Об’єднаних сил.
Зокрема, біля Новотошківського, у районі відповідальності оперативно-тактичного угруповання «Північ», агресор застосував міномети калібру 120 мм.
У районі відповідальності оперативно-тактичного угруповання «Схід», неподалік населеного пункту Павлопіль, противник відкривав вогонь з автоматичних станкових гранатометів. А поблизу Гнутового ворог обстріляв позиції українських військових з ручних протитанкових гранатометів.
У відповідь на злочинні дії російських найманців Об’єднані сили відкривали прицільний вогонь по опорних пунктах противника. Втрати окупантів уточнюються.
У ніч на 12 червня підрозділи Сил оборони уразили нафтопереробні заводи «ТАНЕКО» у Республіці Татарстан та «ТАИФ-НК» у Нижньокамську.
Державне бюро розслідувань повідомило нові підозри фігурантам у у масштабній схемі постачання засобів індивідуального захисту для потреб Збройних Сил України.
У кінотеатрі «Жовтень» у межах Міжнародного фестивалю документального кіно про права людини Docudays UA відбувся показ документального фільму «Джин у повітрі».
Оператор протитанкових ракетних комплексів
від 50000 до 120000 грн
Ужгород
68 ОЄБр ім. Олекси Довбуша
У ніч на 11 червня вони завдали нових ударів, внаслідок яких було пошкоджено мости на сухопутних в’їздах до півострова. Зокрема,…