ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Як морпіхи вчаться воювати

Прочитаєте за: 2 хв. 18 Липня 2020, 13:02 2
????????????????????????????????????

Перші кілька тижнів занять для курсантів новоствореної Школи морського піхотинця не назвеш легкою прогулянкою. Щільний розклад, різноманітні теоретичні й практичні заняття, посилена фізична підготовка, все це є цікавою та динамічною навчальною програмою.

Нещодавно на одному з полігонів Миколаївщини курсанти провели перші практичні заняття з вогневої підготовки і виконали вправи стрільб зі стрілецької зброї.

– На цьому етапі навчання чимало часу проводимо на тактичному полі, де вчимо курсантів, як правильно поводитися зі зброєю, рухатися у складі групи, займати положення до бою тощо, – зазначив начальник Школи морського піхотинця підполковник Ігор Куцар. – Інструктори постійно дають різні раптові ввідні. Так привчаємо їх до думки, що ситуація може змінитися будь-якої секунди і слід вчитися діяти відповідно. Тобто даємо максимум знань і навичок, які знадобляться майбутнім морським піхотинцям у реальних бойових умовах.

Слід зауважити, що отриману теорію курсанти опановують на практиці, виконуючи конкретні завдання. Наприклад, після низки лекцій з топографії заняття продовжились на тактичному полі. Зокрема, маючи лише елементарні засоби навігації та вихідні дані, курсанти повинні були пройти визначеним маршрутом й одразу долати певні перешкоди, заздалегідь підготовлені інструкторами.

– Такий підхід використовуємо на всіх заняттях. От, скажімо, був курс підготовки з організації зв’язку. Курсанти реально застосовували різні зразки техніки, прокладали дротовий зв’язок, – додає підполковник Ігор Куцар.

Курсанти вчилися тут і готувати зброю до повноцінного бою, налаштовувати її під себе, правильно проводити прицілювання. А затим виконали вправи стрільб з різних видів стрілецької зброї та ручного протитанкового гранатомета.

Серед особового складу були як новачки, які вперше тримали в руках зброю, так в досвідченіші бійці. Та вимоги до всіх однакові, й не важливо, хто на якій посаді служитиме далі: кулеметником чи діловодом – кожен виконав свої постріли з гранатомета.

Наразі у Школі морського піхотинця завершується модуль загальновійськової підготовки, наприкінці якого курсанти пройдуть триденний курс з основ виживання на полігоні, де здолають багатокілометровий марш і виконають уже вправи залікових стрільб.

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram

Захищаємо світ

00
00
00
Вишкіл, Новини