ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Співпраця заради майбутнього: Мінветеранів і Державний центр зайнятості домовилися про спільну взаємодію

Прочитаєте за: < 1 хв. 17 Липня 2020, 18:53 1

17 липня заступник Міністра у справах ветеранів Ігор Безкоровайний і виконувачка обов’язків директора Державного центру зайнятості Юлія Жовтяк підписали Договір про співпрацю та взаємодію.

Основні положення угоди – якісне професійне навчання, працевлаштування військовослужбовців і ветеранів, кар’єрне консультування, сприяння у започаткуванні власної справи.

Як зазначили підписанти, усе це сприятиме підвищенню рівня конкурентоспроможності ветеранів на ринку праці, дозволить опанувати нові професії, започаткувати нову справу, перепрофілюватися, повернутися на попереднє місце роботи або знайти новий напрямок професійної діяльності.

За словами в. о директора ДЦЗ Юлії Жовтяк, сьогодні на обліку в службі зайнятості перебуває 9 700 учасників АТО/ООС. Усі вони мають додаткові гарантії у сприянні працевлаштуванню. «З початку року силами служби зайнятості знайти роботу вдалося близько 3 тис. демобілізованих бійців, професійне навчання за направленням служби проходили 680 учасників АТО/ООС», ‒ наголосила Юлія Жовтяк.

Заступник міністра у справах ветеранів Ігор Безкоровайний зазначив, що сьогодні актуальним для багатьох військових є питання зміни професії та сфери діяльності. У співпраці зі службою зайнятості проведене перепрофілювання з подальшим професійним навчанням гарантуватимуть успішне працевлаштування колишніх військовослужбовців.

Фото Дмитра Юрченка

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram