ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Нагороди до Дня українських миротворців

Новини
Прочитаєте за: < 1 хв. 15 Липня 2020, 11:15

15 липня 2020 року у Командуванні Сухопутних Військ відбулися заходи, приурочені до Дня українських миротворців. За самовідданість і стійкість під час проходження служби у складі українських миротворчих контингентів кращі військовослужбовці Командування отримали нагороди і заохочення, які за дорученням командувача Сухопутних Військ Збройних Сил України генерал-лейтенанта Олександра Сирського вручив його заступник генерал-майор Олександр Голоднюк.

Відзначення і нагородження українських миротворців також пройшли сьогодні у підпорядкованих військових частинах, навчальних центрах та навчальних закладах Сухопутних Військ.

Наказом головнокомандувача Збройних Сил України генерал-полковника Руслана Хомчака за значний особистий внесок у справу розвитку ЗСУ, зразкове виконання військового (службового) обов’язку, багаторічну бездоганну службу та з нагоди Дня українських миротворців кращих військовослужбовців з числа учасників миротворчих місій було нагороджено почесними нагрудними знаками «За заслуги перед Збройними Силами України», «За досягнення у військовій службі» різних ступенів тощо.

Звертаючись після вручення нагород до присутніх, генерал-майор Олександр Голоднюк сказав:

– Одне з наших основних завдань – не лише підтримання миру і безпеки у гарячих точках світу, але й досягнення нашою армією найвищого рівня взаємосумісності з арміями НАТО, що надзвичайно важливо для захисту незалежності та територіальної цілісності України.

Служба зв’язків з громадськістю Командування Сухопутних військ ЗС України

Читайте нас в Telegram
Ховаються, тікають, але все одно вмирають — Буковинські десантники влаштували полювання на окупантів

Просочуючись на Олександрівському напрямку, російські піхотинці швидко перетворюються на здобич українських безпілотників.

«Маємо збільшення всього російського в повітрі» — на Куп’янському напрямку тривають щоденні штурми
«Маємо збільшення всього російського в повітрі» — на Куп’янському напрямку тривають щоденні штурми

На Куп’янському напрямку збільшилася інтенсивність атак противника.

Наймасштабніша атака на Москву та Підмосков’я: росіяни відкрито сумніваються в надійності ППО
Наймасштабніша атака на Москву та Підмосков’я: росіяни відкрито сумніваються в надійності ППО

Російські пропагандисти критикують надійність своєї системи ППО після ударів Сил оборони України по цілях у Московській області.

Наслідки удару по Дніпру: 18 постраждалих, пошкоджено 20 багатоповерхівок, два дитячі садочки та мечеть
Наслідки удару по Дніпру: 18 постраждалих, пошкоджено 20 багатоповерхівок, два дитячі садочки та мечеть

У Дніпрі внаслідок масованого російського комбінованого удару постраждали 18 людей. 

Депортація 200 тисяч людей радянським режимом: 18 травня — День пам’яті жертв геноциду кримськотатарського народу
Депортація 200 тисяч людей радянським режимом: 18 травня — День пам’яті жертв геноциду кримськотатарського народу

Сьогодні, 18 травня, в Україні відзначаються День пам’яті жертв геноциду кримськотатарського народу.

Пам’яті Михайла-Віктора Сцельнікова (позивний «Лемберґ»)
Пам’яті Михайла-Віктора Сцельнікова (позивний «Лемберґ»)

За день до вторгнення зареєстрував петицію про негайне введення візового режиму із Росією.

ВАКАНСІЇ
Водій, військовослужбовець

від 22000 до 22000 грн

Одеса

Військова частина А0528

Начальник служби охорони державної таємниці

від 25000 до 30000 грн

Кропивницький

Військова частина А4607

Майстеp, військовий

від 25000 до 125000 грн

Київ

Морська Піхота ЗСУ

Кулеметник

від 20000 до 25000 грн

Київ

Військова частина А4682

Бойовий медик взводу

від 20100 до 120100 грн

Дніпро

128 окрема бригада Сил територіальної оборони ЗСУ

Кулеметник

від 20000 до 20000 грн

Запоріжжя

Бердянський РТЦК та СП

--- ---