ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Командувач Медичних сил Ігор Хоменко: «Відтепер поранені військовослужбовці зможуть отримувати якісну травматологічну допомогу в сучасних комфортних умовах»

Прочитаєте за: 2 хв. 14 Липня 2020, 16:09 6

Сьогодні, 14 липня, у Військово-медичному клінічному центрі Центрального регіону відкрили оновлене травматологічне відділення Клініки ушкоджень.

Упродовж двох років у травматологічному відділенні тривав капітальний ремонт з урахуванням сучасних вимог санітарно-епідемічного режиму. Оновлено медичну апаратуру, створено власну операційну для малоінвазивних втручань, поліпшено умови перебування пацієнтів завдяки сучасним системам кондиціювання та припливно-витяжної вентиляції, облаштування окремих санвузлів.

Після реконструкції палати відділення укомплектували функціональними ліжками. Їх тут розгорнуто понад два десятки.

– Ми розвиваємо травматологію у військово-медичних клінічних центрах та військових шпиталях. Цей напрямок украй важливий, адже понад половина всіх поранень військовослужбовців під час бойових дій кваліфікують саме як травматологічні, – повідомив командувач Медичних сил генерал-майор медичної служби Ігор Хоменко. — Відтепер наші хлопці зможуть отримувати якісну спеціалізовану і високоспеціалізовану травматологічну допомогу в сучасних комфортних умовах.

Він також зауважив, що відкриття добре обладнаного сучасного відділення травматології дасть поштовх для подальшого розвитку не лише ВМКЦ ЦР, а й травматології всього Центрального регіону.

Вінницький госпіталь завжди славився висококласними фахівцями. Більше половини – кандидати медичних наук. Усі пройшли стажування не лише у провідних клініках України, а й за кордоном, — додав генерал-майор медичної служби. — Завдяки ж комфортним умовам праці та сучасному обладнанню вони не лише вдвічі швидше досягатимуть одужування пацієнтів, а й готуватимуть професійних медиків для всього регіону.

Фото Миколи Поплавського

6
1

Кореспондент АрміяInform

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас у Facebook

Захищаємо світ

00
00
00
Новини