ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

«Якісна базова підготовка – запорука життя військового», – командувач Сухопутних військ ЗСУ

Прочитаєте за: 2 хв. 11 Липня 2020, 10:33 4

Командувач Сухопутних військ ЗС України генерал-лейтенант Олександр Сирський відвідав 169-й навчальний центр «Десна».

В ході візиту він оглянув матеріально-технічну базу, оцінив, як іде процес розбудови та забезпечення сучасним обладнанням Навчального центру, поспілкувався з інструкторсько-викладацьким складом і молодим поповненням.

Під час спілкування командувач розповів новобранцям про особливості служби у Сухопутних військах, грошове забезпечення, соціальний захист, найбільш актуальні питання сьогодення, зокрема в районі бойових дій на Сході України, поцікавився проблемами, потребами і побажаннями молодих військовослужбовців.

Командувач Сухопутних військ власноручно випробував ефективність тренажерів, симуляторів і спеціальної техніки, на якій тренуються військовослужбовці, оглянув озброєння, оснащення та взяв участь в занятті школи снайперів. Він відзначив високий рівень знань та навичок інструкторського складу і помітне нарощення матеріально-технічної бази.

На запрошення інструкторів представники Командування Сухопутних військ та Навчального центру разом із курсантами виконали вправи стрільб із стрілецької зброї, продемонструвавши високу майстерність у володінні зброєю, а заодно власним прикладом нагадали, що воїн, незалежно від звання, посади, вислуги років та фаху, завжди повинен підтримувати себе у належній формі.

– Звісно, нам усім є над чим працювати, і сьогодні визначені певні завдання командуванню Центру. Тому що методи ведення війни не стоять на місці, а якісна базова підготовка – це запорука життя військовослужбовців, – зазначив за підсумками візиту генерал-лейтенант Олександр Сирський.

Читайте нас в Telegram

Захищаємо світ

00
00
00
Вишкіл, Новини