ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

“Найближчим часом плануємо розпочати практичну реалізацію Угоди між урядами України та Туреччини про військово-фінансове співробітництво” – Андрій Таран

Новини
10 Липня 2020, 14:08
Прочитаєте за: 2 хв.
Google logo Слідкуйте за АрміяInform в Google

Про це сьогодні, 10 липня, заявив Міністр оборони України Андрій Таран під час спільного брифінгу з Міністром національної оборони Турецької Республіки паном Хулусі Акаром, який перебуває в Україні з офіційним візитом.

– За нашою оцінкою, візит Міністра національної оборони Туреччини до України є подією, яка відображає стратегічний характер наших відносин, масштабне оборонне співробітництво та взаємну налаштованість на забезпечення миру і безпеки у чорноморсько-азовському регіоні. Сьогодні був дуже важливий і насичений день, – зазначив Міністр оборони України.

Андрій Таран підкреслив вдячність Туреччині за те, що вона непохитно і послідовно підтримує усі заходи, спрямовані на відновлення суверенітету та територіальної цілісності України: “Ми вдячні за цю підтримку, яка є всеохоплюючою у політичній, економічній, оборонній та дипломатичній сферах”.

Він повідомив, що під час переговорів сторони приділили основну увагу розгляду актуальних питань, що становлять взаємний інтерес.

– В перше чергу, це оцінка безпекової ситуації у чорноморсько-азовському регіоні, розгляд тенденцій і перспектив її розвитку та розгляд шляхів реагування на загрози, що виникають, – зазначив Міністр оборони України.

Були також обговорені стан та перспективи імплементації завдань оборонної реформи.

– В цьому контексті хочу підкреслити, що найближчим часом ми плануємо розпочати практичну реалізацію Угоди між Кабінетом Міністрів України та Урядом Турецької Республіки про військово-фінансове співробітництво. Ця угода має реальний фінансовий вимір та буде сприяти проведенню запланованих перетворень, – повідомив Андрій Таран.

Були також розлянуті пріоритети двостороннього оборонного співробітництва, де ключове місце посідає військово-технічне співробітництво та взаємодія підприємств ОПК.

– Це має велике значення для розвитку наших економік, особливо в період подолання спаду, спричиненого пандемією коронавірусу, – підкреслив Андрій Таран.

Також були розглянути питання євроатлантичної інтеграції, в контексті важливості максимального використання нових інструментів оборонного та військового співробітництва, які отримала Україна після набуття статусу партнера НАТО з розширеними можливостями.

– Все те, що ми обговорили та, особливо, домовленості, яких ми досягли, будуть безумовно сприяти зміцненню обороноздатності наших країн, підвищенню оперативних та бойових спроможностей Збройних Сил України, та в цілому буде сприяти гарантуванню миру в Азово-Чорноморському регіоні, – наголосив Міністр оборони України Андрій Таран.


Сили оборони уразили залізничний міст у Криму, станцію РЕБ і підрозділ розвідки окупантів у Севастополі
Сили оборони уразили залізничний міст у Криму, станцію РЕБ і підрозділ розвідки окупантів у Севастополі

У ніч на 3 липня підрозділи Сил оборони України уразили низку важливих об’єктів російських окупантів у тимчасово окупованому Криму та на інших напрямках.

Бойові виплати, тилова надбавка: що передбачає нова система додаткових грошових винагород
Бойові виплати, тилова надбавка: що передбачає нова система додаткових грошових винагород

У Силах оборони України оновили правила виплат додаткових грошових нагород для військовослужбовців.

«Вона була іржава, але це була вода»: як гвардієць «Маестро» вижив під завалами розбомбленого будинку в Торецьку
«Вона була іржава, але це була вода»: як гвардієць «Маестро» вижив під завалами розбомбленого будинку в Торецьку

Гвардієць 2-го Шосткинського полку з позивним «Маестро» розповів про один із найважчих виходів на позиції у Торецьку.

ВАКАНСІЇ
RobotaUa Бойовий медик

від 55000 до 125000 грн

Слов'янськ

Батальйон спеціального призначення Донбас 18 Слов'янської бригади Національної гвардії України

WorkUa Бухгалтер

від 20000 до 21000 грн

Одеса

Одеський ОТЦК та СП

WorkUa Інспектор прикордонної служби, кухар

від 21000 до 24000 грн

Чоп

Державна прикордонна служба України

RobotaUa Інструктор з вогневої підготовки

від 24000 до 50000 грн

Харків

151 навчальний центр ЗСУ

RobotaUa Військовослужбовець

від 20100 до 125000 грн

Верховина

Косівський РТЦК та СП