ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Українські дипломати та фонд «Повернись живим» передали допомогу для військових медиків

Прочитаєте за: 2 хв. 9 Липня 2020, 14:07

Міністерство закордонних справ України та благодійний фонд «Повернись живим» закупили медикаменти і засоби медичного призначення для військових медиків, котрі надають допомогу місцевим мешканцям та воїнам ООС, які постраждали від масштабних пожеж на Луганщині. Про це повідомляє Урядовий портал.

– Коли ми побачили масштаб пожеж на Луганщині, стало очевидно, що українським військовим медикам необхідна підтримка просто тут і зараз. Адже вони знаходяться на передовій не лише бойових дій, але й протидії пожежам та їхнім наслідкам. Ми з Фондом «Повернись Живим» вирішили оперативно використати залишок коштів нашої благодійної акції, аби забезпечити військових медиків Збройних Сил України тим, що необхідно просто в цю хвилину, − заявив міністр закордонних справ Дмитро Кулеба.

Як повідомлялося, наприкінці квітня МЗС і БФ «Повернись живим» провели спільну акцію «Захисти захисника». Українські дипломати в усьому світі перерахували частину своєї заробітної плати на потреби медиків ЗСУ, які нині протистоять двом загрозам: епідемії COVID-19 та російській агресії на Донбасі. Загальна сума допомоги становить понад 1 мільйон 750 тисяч гривень.

На частину цих коштів фонд закупив 5000 реагентів для проведення ПЛР-досліджень на коронавірусну інфекцію, а згодом ще 1200 захисних костюмів для військових медиків.

Станом на сьогодні, на рахунку фонду «Повернись живим» залишилося 160 500 гривень від загальної суми, яку зібрали українські дипломати.

Саме цей залишок коштів використаний для оперативної допомоги військовим медикам на Луганщині, яка потерпає від пожеж.

Підготувала Яна Задубінна, для АрміяInform

14
Читайте нас в Telegram