ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Фестиваль військової пісні цьогоріч відбудеться на вершині Говерли

Прочитаєте за: 2 хв. 8 Липня 2020, 16:06 3

Торік АрміяInform виступила інформаційним спонсором найбільшого Всеукраїнського фестивалю сучасної військово-патріотичної пісні, що проводиться на теренах Західної України з 2017 року – «Пісні, народжені війною». Тож ми продовжуємо традицію і розповідаємо про хід підготовки цьогорічного фесту. Напередодні у 58-му Будинку офіцерів Львівського гарнізону з цього приводу відбулася пресконференція.

– На жаль, ситуація з карантином внесла корективи в проведення нашого музичного дійства, − говорить головний організатор, меценат, волонтер Олександр Сарімсаков. – Та ми, попри різні перепони, все ж вирішили провести фестиваль. Адже нині спостерігаємо тривожну тенденцію, коли суспільство поступово звикає й забуває про те, що на сході України й далі точаться запеклі бої та гинуть кращі представники нашої нації.

Через карантинні обмеження міська рада міста Яремче не змогла надати для проведення фестивалю вже звичний майданчик – головну сцену середмістя. Відтак організатори знайшли оригінальне й сміливе рішення – провести фестиваль на вершині Говерли.

– Наше рішення підтримали і гості, і всі артисти, які зголосилися приїхати до нас, – каже Олександр. – Більш того, всі вони не бояться відсутності інструментів та апаратури, що підсилюють звук, бо, на відміну від комерційної «попсової» пісні, наші виконавці мають власні сильні голоси й харизму.

Підйом на Говерлу також заплановано здійснювати в кілька етапів та з дотриманням усіх санітарних норм, встановлених у державі. Початок підйому – ранок 11 липня.

Отож, читайте АрміяInform і будете в курсі всіх новин Фестивалю сучасної військово-патріотичної пісні – «Пісні, народжені війною», який цього року відбудеться на найвищій вершині України.

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас у Facebook
Мітки: