ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Розпочались змагання на найкращий протитанковий розрахунок в ООС

Прочитаєте за: 2 хв. 6 Липня 2020, 17:29 4

На одному з полігонів Донеччини розпочались змагання на найкращий протитанковий розрахунок серед протитанкових підрозділів, що виконують завдання в рамках операції Об’єднаних сил. До участі залучили розрахунки, які вибороли перші та другі місця в змаганнях на найкращий артилерійський розрахунок військових частин ОТУ «Схід» та «Північ» минулого тижня.

– Змагання триватимуть кілька днів у наступних номінаціях: спеціальна, де оцінюватимуть уміння та практичні навички розрахунків зі спеціальної підготовки та бойових пусків; спортивна, де учасники випробують здатність переносити тривалі фізичні й психологічні навантаження, виконають вправи на розвиток сили, спритності, витривалості, спроможності протистояти стомленню в процесі військово-професійної діяльності, а такожстрільби зі стрілецької зброї, – розповів начальник ракетних військ та артилерії Об’єднаних сил – начальник відділу планування та координації вогневого ураження противника ОКП Об’єднаних сил полковник Богдан Союшкін.

Стартували змагання на кращий протитанковий розрахунок Об’єднаних сил

В районі проведення операції Об’єднаних сил розпочались змагання на кращий протитанковий розрахунок.-Змагання триватимуть протягом кількох днів. Оцінюватимуться уміння та практичні навички особового складу розрахунків зі спеціальної підготовки та бойових пусків. Учасники випробують свої уміння переносити тривалі фізичні і психологічні навантаження, виконають вправи на розвиток сили, спритності, витривалості, здатності протистояти стомленню в процесі військово-професійної діяльності та стрільби зі стрілецької зброї, – розповів начальник ракетних військ та артилерії Об’єднаних сил полковник Богдан Союшкін.

Опубліковано Операція об'єднаних сил / Joint Forces Operation Понеділок, 6 липня 2020 р.

У кожній номінації представлено по чотири розрахунки. Сьогодні екіпажі долали смугу перешкод, перевіряли навички надання першої медичної допомоги. Завтра – відпрацюють нормативи зі спеціальної підготовки, де кожен матиме різні нормативи виконання щодо зайняття позицій для стрільби, переведення установки в бойове положення тощо.

На останньому етапі учасники виконають пуски бойовими ракетами по мішенях відповідно до курсу підготовки артилерії. До змагань залучатимуть розрахунки «Штурм С», ПТРК «Стугна П», «Корсар», «Фагот», «Конкурс».

Нагадаємо, що подібні змагання відбуваються щороку. Нагорода за перше місце становитиме 5 тисяч гривень.

Відео: Данило Оніпко 

11
3
Читайте нас в Telegram

Захищаємо світ

00
00
00
Вишкіл, Новини, Репортаж