ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Близько 450 студентів зі Львівщини закінчують навчання в Національній академії сухопутних військ за програмою підготовки офіцерів запасу

Вишкіл Новини Освіта та наука
Прочитаєте за: 2 хв. 6 Липня 2020, 19:58

Зокрема вже майже сто студентів, що навчалися за військово-обліковою спеціальністю «Бойове застосування механізованих з’єднань, військових частин і підрозділів», завершили навчання та склали Військову присягу на вірність українському народові.

До кінця тижня в Міжнародному центрі миротворчості та безпеки відбудеться випуск ще близько 350 фахівців, які здобули фах командирів взводів — спеціальних підрозділів, розвідувальних, артилерійських, фахівців психологічного забезпечення, а також речової, продовольчої служби та матеріально-технічного забезпечення.

Як розповів начальник табірного збору з громадянами України, які навчаються за програмою підготовки офіцерів запасу, полковник Олександр Дробан, у зв’язку із заходами щодо непоширення COVID-19 було вирішено проводити випускні екзамени з військової підготовки, практичне виконання вогневих завдань, урочистий ритуал складання Військової присяги та випуск без п’яти хвилин молодших лейтенантів в один день по групах за військово-обліковими спеціальностями, на яких навчалися студенти львівських вишів.

— Тож сьогодні після складання випускних екзаменів ми прощаємося з молоддю, яка в майбутньому може гідно поповнити механізовані частини Збройних Сил України. А до кінця тижня — й з іншими вищезгаданими фахівцями, яким після відповідного наказу буде присвоєно звання «молодший лейтенант» і які після закінчення своїх ВНЗ можуть подумати про кар’єру офіцера, — зауважив полковник Олександр Дробан.

За словами голови підкомісії «Бойове застосування механізованих з’єднань, військових частин і підрозділів» підполковника Ігоря Заболотнюка, студенти під час випускного екзамену демонструють хороші теоретичні знання, що стануть хорошою базою для практичного виконання обов’язків у військових колективах.

— Непогано вправляються студенти й у володінні стрілецькою зброєю. Під час виконання вправи з контрольних стрільб з автомата Калашнікова «З місця по цілях, що з’являються» на відстані від 150 до 250 метрів переважна більшість з них отримує оцінку «добре», — зауважив керівник стрільби на ділянці, працівник ЗС України підполковник запасу Роман Дмитренко.

Як розповів студент 4-го курсу Національного університету «Львівська політехніка» Станіслав Макойда, такий результат цілком прогнозований. Адже перший рік вони вивчали всю стрілецьку зброю, що є на озброєнні механізованих бригад, і наприкінці року мали польовий вихід, на якому добре попрактикувалися у стрільбі з автомата Калашнікова та пістолета Макарова. Крім того, вивчали БМП-2 і БТР-80.

Як вже було зазначено, після випускних екзаменів на полігоні відбувся і ритуал складання Військової присяги на вірність українському народові. Цього разу на ньому не було ні батьків, ні родичів молодих людей, а лише керівництво табірного збору й побратими, з якими вони протягом двох років здобували військовий фах. І це ще одна протидія поширенню коронавірусної інфекції.

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram
російські військові атакували цивільну автівку у селищі на Херсонщині: є загиблий

російські військові атакували цивільну автівку у селищі на Херсонщині: є загиблий

російські військові спрямували удар по цивільній автівці у селі Текстильне на Херсонщині.

Колишній медик розстріляв зі свого кулемета російську крилату ракету

Колишній медик розстріляв зі свого кулемета російську крилату ракету

Боєць Повітряних сил ЗСУ з позивним «Доктор Мом», який в цивільному житті був медиком, знищив російську крилату ракету, яка рухалась у бік Василькова Київської області.

Маріупольська лікарня №11 два роки перебуває у руїнах

Маріупольська лікарня №11 два роки перебуває у руїнах

Медичний заклад відомий серед жителів міста, як залізнична лікарня, знаходився у Приморському районі біля мікрорайону "Черьомушки".

109 разів противник обстріляв Луганщину

109 разів противник обстріляв Луганщину

Зокрема, зафіксовано 62 мінометних обстріли та 46 артилерійських.

Відзнаку отримав командир, який за місяць збив зі стрілецької зброї шість ворожих дронів

Відзнаку отримав командир, який за місяць збив зі стрілецької зброї шість ворожих дронів

Почесні відзнаки Міністра оборони України отримали українські бійці на Дніпропетровщині.

На фронті 85 боєзіткнень, третина з яких на Покровському напрямку

На фронті 85 боєзіткнень, третина з яких на Покровському напрямку

Від початку доби на фронті відбулося 85 бойових зіткнень. Наші захисники зупиняють ворога, тримають рубежі та руйнують плани росіян. Утім, окупанти продовжують активно діяти на Покровському напрямку.

Захищаємо світ

00
00
00
ВАКАНСІЇ

Токар-фрезерувальник

від 20000 до 50000 грн

Черкаси, Черкаська область

Водій, військовослужбовець

від 20500 до 50500 грн

Кропивницький

Військова частина А4607

Бухгалтер (621 ОНБ)

від 21000 до 21000 грн

Київ

Рекрутинговий центр Сил ТрО ЗСУ

Снайпер

від 21000 до 120000 грн

Червоноград

63 окремий батальйон 103 ОБр Сил ТрО

Начальник групи, військовослужбовець

від 25000 до 125000 грн

Київ

Морська Піхота ЗСУ

Юрист, головний спеціаліст юридичного відділу

від 9880 до 11362 грн

Кременчук

Кременчуцька районна військова адміністрація Полтавської області