ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Президент взяв під особистий контроль проєкт будівництва житлового комплексу для ветеранів АТО/ООС

Прочитаєте за: 2 хв. 5 Липня 2020, 19:46 1

АрміяInform уже розповідала про те, що в місті Чорноморськ Одеської області планується будівництво житлового комплексу для ветеранів АТО/ООС. Два тижні тому було затверджено детальний план забудови території майбутнього комплексу, який передбачає будівництво 12-ти чотириповерхових будинків на 1000 квартир і супутньої інфраструктури.

Президент України Володимир Зеленський під час зустрічі з представниками ветеранських громадських організацій в Одесі висловив свою підтримку щодо цього проєкту.

Керівник Громадської організації ветеранів та інвалідів війни «Рапіра» Геннадій Дашко розповів главі держав про труднощі, з якими доводиться  стикатися під час реалізації даного задуму: «На жаль, керівництво обласної державної адміністрації не завжди достатньо сприяє просуванню проєкту. Іноді ветеранам доводиться самим домагатися потрібних рішень шляхом проведення мітингів і колективних зустрічей з недобросовісними чиновниками. Тому тепер, на організаційному етапі, нам дуже необхідна Ваша підтримка».

Глава держави наголосив на важливості доведення цього соціального проєкту до логічного завершення. Володимир Зеленський дав необхідні вказівки присутнім на зустрічі губернатору Максиму Куцому, народним депутатам України від фракції «Слуга народу» Олексію Леонову і Сергію Колебошину, які представляють у Верховній Раді Одещину, надати ветеранам всебічну підтримку з оформлення та погодження необхідних документів для початку будівництва житлового комплексу.

Фото з сайту president.gov.ua

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас у Facebook