ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Допомога Донбасу від Країни сакури

Прочитаєте за: 2 хв. 3 Липня 2020, 10:24 1

Уряд Японії надасть понад $4 млн для гуманітарних потреб і відновлення східних областей України.

Про це під час онлайн-конференції в Укрінформі заявив Повноважний Посол Японії в Україні Такаші Кураї.

«Японія запевняє вас у готовності продовжувати надання підтримки Україні у відстоюванні її суверенітету та територіальної цілісності — як і в часи здобуття її незалежності — допомагаючи в імплементації реформ для демократизації та економічного розвитку», — заявив Посол.

Також він наголосив, що пріоритетними завданнями є безпека та добробут жителів східних регіонів.

«Тож ще 5 додаткових проєктів, профінансованих нашим урядом на $4,23 млн, реалізують цього року чотири організації ООН: Програма розвитку ООН, Управління з обслуговування проєктів ООН, Міжнародна організація з міграції та Управління Верховного комісара ООН у справах біженців, а також за участі Міжнародного Комітету Червоного Хреста. Загальна сума такої допомоги сягає $51,4 млн станом на цей момент, включно з поточними проєктами», — наголосив Такаші Кураї.

Гуманітарна координаторка системи ООН Оснат Лубрані запевнила у продовженні підтримки зі сторони Організації та виконання всіх покладених раніше зобов’язань.

Свою підтримку висловила і глава представництва Міжнародного Комітету Червоного Хреста в Україні Флоренс Жиллетт.

«Наші команди продовжують їздити до віддалених населених пунктів, щоб люди в умовах ізоляції продовжували отримувати необхідні продукти харчування, гігієнічні набори й інформацію про нову пандемію», зазначила Флоренс Жиллет.

Віцепрем’єр-міністр — міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України Олексій Резніков подякував Надзвичайному й Повноважному Послу Японії в Україні, а також неурядовим міжнародним організаціям за сприяння та систематичну допомогу нашій країні.

«Саме те, що робить уряд Японії сьогодні фінансово, що роблять члени команди ООН та Міжнародного Червоного Хреста, вони це роблять саме для людей і про людей. Це справжні амбасадори, які несуть те тепло й любов, яких потребують сьогодні люди, які потерпають від цієї гібридної війни», — додав Олексій Резніков.

Міністр також наголосив, що виділені кошти спрямують на задоволення гуманітарних потреб, підтримку вразливих верств населення, відновлення східних областей України та невідкладну допомогу системі охорони здоров’я України для військовослужбовців.

Яна Задубінна, для АрміяInform

18
Читайте нас в Telegram

Захищаємо світ

00
00
00
Новини, Новини світу та України