ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Як в районі операції Об’єднаних сил змагалися обслуги ПТРК

Прочитаєте за: < 1 хв. 2 Липня 2020, 17:17

У районі проведення операції Об’єднаних сил упродовж двох днів тривали змагання на кращу обслугу протитанкових ракетних комплексів. Свої вмілі та злагоджені дії демонстрували обслуги протитанкових підрозділів військових частин ОТУ «Північ».

Учасники змагань боролися за першість, виконуючи задання у спеціальній і спортивній номінаціях. За виконання кожного завдання нараховувалася певна сума балів.

У межах першої номінації військовослужбовці відпрацьовували одиночні та групові нормативи на час за категоріями: «Фагот», «Корсар», «Стугна», «Конкурс» і «Штурм». Обслуги висувалися на рубіж приведення до бою, розгортали комплекси та фіксували визначені цілі. Оцінювалася як швидкість дій, так і дотримання алгоритму послідовності виконання нормативу. За кожну помилку обслуга каралася штрафними балами.

У спортивній номінації протитанкісти демонстрували витривалість під час долання смуги перешкод у повному екіпіруванні, з відпрацюванням близько десяти важливих елементів. Також кожен військовик виконав залікові вогневі навчальні вправи зі штатної стрілецької зброї.

– Учасники змагань мали можливість поділитися з товаришами власним бойовим досвідом, вчергове відшліфувати до автоматизму свої навички, які повинні виконуватися на рівні рефлексу, адже в реальному бою часу на роздуми немає, – підкреслив начальник артилерії ОТУ «Північ».

Кращі обслуги, які зайняли призові місця, були заохочені командуванням та нагороджені грамотами.

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram