Серед причин популярності бригади серед військовослужбовців — довіра до командира частини Кирила Вереса, високі результати на полі бою та позитивні…
Станом на 10:00 2 липня в Збройних Силах України хворіє 166 осіб на гостру респіраторну хворобу COVID-19, спричинену коронавірусом SARS-CoV-2.
Всього за час пандемії одужало – 342 осіб, летальних випадків – 5. Про це повідомляє Командування Медичних сил Збройних Сил України.
На ізоляції (в тому числі, самоізоляція) перебуває 529 осіб. Кількість військовослужбовців, у яких закінчується ізоляція у найближчих три доби – 179 осіб.
За минулу добу зареєстровано 9 нових випадків захворювання на гостру респіраторну хворобу COVID-19.
З них на лікуванні у закладах охорони перебуває 4 особи (Чернігівський військовий госпіталь – 1 військовослужбовець, ізолятор військової частини Львівської області – 3 військовослужбовця). Стан здоров’я пацієнтів задовільний, отримують необхідне лікування.
На лікуванні вдома під наглядом медичної служби знаходиться 5 осіб (Львівська область – 2 військовослужбовця та 1 працівник ЗС України, Київська – 1 військовослужбовець та Івано-Франківська – 1 працівник ЗС України). Стан здоров’я пацієнтів задовільний, спостерігається легкий перебіг захворювання.
Аналіз захворювань серед військовослужбовців та цивільного населення свідчить про те, що найчастіше інфекція поширюється під час епізодичних зустрічей з найближчими людьми (друзями та рідними), що не входять до кола осіб, з якими ви спілкуєтеся щодня або мешкаєте разом. Не наражайте себе та свою родину на небезпеку зайвими контактами.
Прикордонники РУБпАК «Прайм» 5-го загону ДПСУ знищили гармату, техніку та живу силу окупантів на Північно-Слобожанському напрямку.
Серед причин популярності бригади серед військовослужбовців — довіра до командира частини Кирила Вереса, високі результати на полі бою та позитивні…