ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

«Оберіг-26» відправив на передову черговий вантаж

2 Червня 2020
«Оберіг-26» відправив на передову черговий вантаж

Черговий вантаж гуманітарної допомоги відправили на Схід держави волонтери бердичівського благодійного фонду «Оберіг-26».

– Це передусім оптика, тепловізор і бінокль для підрозділу однієї з механізованих бригад, медикаменти та перев’язувальні матеріали, плівка для перекриття бліндажів кількох ВОПів і накриття гармат артилерійської бригади, а також інші корисні у фронтовому побуті речі та, звичайно, смаколики, – розповіла кореспондентові АрміяInform керівник фонду «Оберіг-26» Ірина Піскун.

За плівку та допомогу в цілому бердичівські волонтери щиро вдячні виробникові, генеральному директору ТОВ «Сігнет Центр» Георгію Баришполю, депутату Житомирської обласної ради Юрію Мітніцькому, який допомагає нашим захисникам через волонтерів з 2014 року, а також волонтеру Василю Левицькому, котрий ріже цю напрочуд міцну плівку відповідно до потрібних розмірів. Появі медикаментів у волонтерському вантажі «Оберіг-26» завдячує закордонним партнерам, спільно з якими в Бердичеві було відкрито Європейський центр гуманітарної допомоги.

Волонтери працюють і, здається, не знають утоми. На сьомому році війни вони продовжують жити з гаслом #Миневтомилися!

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас у Facebook
Допомога армії, Новини