ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

На противагу інформаційним загрозам у ЗСУ створено новий підрозділ

5 Червня 2020, 15:02

У Збройних Силах України створили Управління стратегічних комунікацій. Про завдання, які перед собою ставить новостворений підрозділ, АрміяInform розповів його керівник – полковник Андрій Островський.

У процесі трансформації системи об’єднаного керівництва силами оборони та військового управління ЗС України нещодавно створили низку нових командувань різних напрямів. Одним з важливих елементів цих масштабних змін, які реалізують у Збройних Сил України, є створення Управління стратегічних комунікацій Апарату Головнокомандувача Збройних Сил України.

Система стратегічних комунікацій Збройних Сил України покликана працювати на підтримання національних інтересів України. Сьогодні її найважливіше значення полягає в протидії агресивним інформаційним впливам Російської Федерації. Аби така діяльність була злагодженою на всіх рівнях і максимально ефективною, на нове Управління стратегічних комунікацій покладена організація заходів реалізації єдиної інформаційної політики щодо Збройних Сил України.

– Реформа управлінської військової ланки в інформаційній сфері є однією з ключових. Сьогодні ми вже говоримо про її практичну реалізацію: формування повноцінної системи стратегічних комунікацій, здатної об’єднати бачення наших західних партнерів, власний досвід і реальні потреби українського війська у найближчій перспективі. При цьому враховуються набуті за попередні роки знання та уміння в цій галузі, а також обсяг завдань, що постійно зростає, щодо проактивної комунікації на противагу інформаційним загрозам з боку противників української державності, – зазначив начальник Управління стратегічних комунікацій полковник Андрій Островський.

Функціонально Управління призначене для безпосередньої організації, координації та синхронізації заходів стратегічних комунікацій Збройних Сил України.

Нагадаємо, що згідно з Річною національною програмою під егідою Комісії Україна – НАТО на 2020 рік, пріоритетною ціллю 2.2.5 визначено здійснення силами оборони стратегічних комунікацій відповідно до європейських та євроатлантичних принципів і підходів. Для її реалізації передбачено виконання низки завдань, про які детальніше можна ознайомитись у документі.

18

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас у Facebook
Мітки:
Новини