ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

На Миколаївщині відбулися масштабні навчання морської авіації

Військовий вишкіл Новини Репортажі з місця подій
Прочитаєте за: 2 хв. 30 Червня 2020, 16:44

Морська авіаційна бригада завершила льотно-тактичні навчання, в рамках яких п’ять днів відпрацьовувала різні сценарії застосування підрозділів під час забезпечення дій сил (військ) ВМС.

До навчань залучили майже весь особовий склад частини, вертольоти Мі-14, Мі-8 та літаки Ан-26.

Екіпажі вдосконалювали льотні навички, проводили польоти у зоні й по колу. Відпрацьовували також і варіанти пошуку й надання невідкладної допомоги як цивільним, що зазнали лиха, так і пілотам, їхню евакуацію пошуково-рятувальним вертольотом, скиданням спеціального човна, підйомом рятувальною лебідкою й у взаємодії з кораблем.

— Коли визначили, де перебуває «постраждалий», наш підрозділ відпрацював десантування по-штурмовому на воду з висоти 3 метрів моторного човна і рятувальників, — розповів начальник рятувально-пошукової десантної групи морської авіабригади лейтенант Євген Дрьомін. — У моторному човні є все необхідне спорядження для надання допомоги. Знайшли, швидко евакуювали. Наші хлопці діяли чітко й професійно.

Під час відпрацювання другого варіанта, коли рятували групу осіб за інших умов, з літака Ан-26 скинули рятувальні плавзасоби, а парашутно-десантним способом — фахівців рятувальників.

 

— Ан-26 ефективніше проводить пошук. Швидкість польоту та радіус огляду дає змогу знайти постраждалих за менший відрізок часу. Але у другому варіанті плавзасоби лише дозволять протриматись доти, доки підлетить вертоліт та проведе евакуацію, — додає Євген Дрьомін.

Одне з головних завдань, яке відпрацювали підрозділи забезпечення бригади, — розгортання по тривозі й підготовка позабазового аеродрому до прийому авіатехніки, організація повноцінного польового табору з командним пунктом, місцями для їди, відпочинку тощо.

Кульмінацією навчань для морських авіаторів став пошук і відстеження субмарини противника з наступним нанесенням бомбового й торпедного ударів.

Відпрацювали й елементи перевезення та десантування у заданий район сил морської піхоти. Підрозділи окремого розвідувального батальйону на вертольотах Мі-8 виконали перекидання у визначений район, де морпіхи взяли під контроль місцевість, організували оборону та провели розвідку. Найважливішим завданням морських піхотинців було забезпечення приймання вантажів з транспортного літака Ан-26.

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас у Facebook
Від вибуху до бізнесу: шлях бійця «Айдару» після війни та ампутації ніг
Від вибуху до бізнесу: шлях бійця «Айдару» після війни та ампутації ніг

Олександр Толоченко втратив на війні обидві ноги, але зумів повністю відновитися та стати ментором у реабілітаційному центрі TYTANOVI REHAB. 

«Посміхайся, зараз вилетить смерть»: наші дрони стали неприємним сюрпризом для росіян
«Посміхайся, зараз вилетить смерть»: наші дрони стали неприємним сюрпризом для росіян

Пілоти 25-ї аеромобільної Січеславської бригади знищили купу ворожих штурмовиків, які рухалися в бік наших позицій.

Сили оборони знищили новітній РЕБ «Пероед» та зірвали ворожий штурм на Північно-Слобожанському напрямку
Сили оборони знищили новітній РЕБ «Пероед» та зірвали ворожий штурм на Північно-Слобожанському напрямку

Українські захисники вполювали новітню російську станцію радіоелектронної боротьби «Пероед» та зірвали ворожий штурм на Північно-Слобожанському напрямку.

Вирок для судді: вперше засуджено окупаційного «суддю» за переслідування цивільних
Вирок для судді: вперше засуджено окупаційного «суддю» за переслідування цивільних

Ухвалено вирок, яким прямо визнано воєнним злочином використання окупаційної «судової» системи проти населення, як інструменту тиску та залякування.

Вимагав «відкати» з бойових виплат: на Львівщині затримано посадовця військової частини
Вимагав «відкати» з бойових виплат: на Львівщині затримано посадовця військової частини

56-річний начальник однієї із служб військової частини організував схему вимагання від військовослужбовців неправомірної вигоди за нарахування «бойових».

З Києва до Угорщини за 16 000 євро: у столиці викрили перевізника ухилянтів
З Києва до Угорщини за 16 000 євро: у столиці викрили перевізника ухилянтів

Повідомлено про підозру 42-річному киянину, який допомагав переправляти військовозобов’язаних через державний кордон України.

ВАКАНСІЇ
Кінолог

від 21000 до 24000 грн

Мукачево

Мукачівський прикордонний загін

Механік

від 20000 до 20000 грн

Запоріжжя

Бердянський РТЦК та СП

Командир бойової машини-командир мотопіхотного відділення

від 25000 до 125000 грн

Вся Україна

22 окремий мотопіхотний батальйон 92 ОШБр

Водій категорії B, C, військовослужбовець у Стрий

від 20500 до 50500 грн

Стрий

Військова частина А2847

Оператор БпЛА, Військова служба за контрактом, Військовослужбовець ЗСУ

від 20000 до 120000 грн

Петрівське, Запорізька область

Водій, військовослужбовець

від 20000 до 120000 грн

Дніпро, Дніпропетровська область

--- ---