ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Визначали найкращого фахівця з тактичної медицини в ДШВ

Прочитаєте за: 2 хв. 30 Червня 2020, 19:59

У Житомирі на базі Навчального центру відбувся тижневий конкурс на найкращого фахівця з тактичної медицини і найкраще відділення збору та евакуації поранених Десантно-штурмових військ ЗСУ.

Про це повідомила у Facebook Служба зв’язків із громадськістю Командування ДШВ ЗС України.

Учасники конкурсу – кваліфіковані медики з бойових військових частин ДШВ, які неодноразово рятували життя нашим захисникам у найгарячіших районах Донбасу. Отже, кожен учасник і підрозділ демонстрували майстерність, знання та досвід, набуті за роки бойової служби.

Конкурс мав два етапи, теоретичний і практичний. Так, рівень теоретичної підготовленості військових медиків визначали під час тестування. Проте найцікавішим став практичний етап, де конкурсанти відпрацьовували різні завдання: евакуацію пораненого з бронетехніки, зупинку різних ступенів кровотечі в секторі обстрілу і в укритті, сортування й визначення черги евакуації поранених тощо.

Призові місця в конкурсі на найкращого фахівця з тактичної медицини були розподілені так:

І місце – солдат Роман Тюльпіна, 90-й окремий аеромобільний батальйон;

ІІ місце – солдат Богдан Пономаренко, 25-та окрема повітрянодесантна бригада;

ІІІ місце – сержант Павло Шуба та солдат Валентин Москівець, 95-та окрема десантно-штурмова бригада та 5-та батальйонна тактична група.

Найкращим відділенням збору та евакуації поранених Десантно-штурмових військ стали військові медики з 95-ї десантно-штурмової бригади ЗС України.

За словами начальника медичної служби Командування Десантно-штурмових військ ЗСУ майора медичної служби Олександра Фальштинського, такі заходи дуже необхідні, адже військові медики мають нагоду поспілкуватися й обмінятися безцінним досвідом – рятувати людські життя в бойових умовах.

Переможців конкурсу відзначено грамотами та цінними подарунками.

2
1
Читайте нас в Telegram
Мітки: ,