ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

У яких міжнародних військових навчаннях братиме участь Україна у 2020 році

Прочитаєте за: 2 хв. 30 Червня 2020, 19:08 5
hdr

Пандемія COVID-19 змушує переносити і змінювати формат масових заходів. АрміяInform дізналася про те, які міжнародні військові навчання заплановані в Україні та за її межами впродовж 2020 року, а також про формат їх проведення.

«Сі Бриз» цьогоріч змінить формат

Як повідомили в Генеральному штабі Збройних Сил України, на території України заплановано проведення шести багатонаціональних навчань, з яких одне навчання скасовано. Поза межами України запланована участь підрозділів ЗС України в 17 багатонаціональних навчаннях, з яких 7 скасували організатори.

Через поширення коронавірусу ухвалено рішення змінити формат проведення українсько-американського командно-штабного навчання із залученням військ «Сі Бриз – 2020».

Зокрема:

  • загальний термін проведення навчання скорочений до 7 діб,
  • до участі в навчанні залучатимуть тільки кораблі та літаки, які становитимуть морський та авіаційний компоненти сил навчання,
  • участь підрозділів сухопутного компоненту, водолазного компоненту та розгортання міжнародного штабу навчання в Одесі скасовано.

Проведення інших запланованих багатонаціональних навчань планується без зміни їх формату.

Поза межами України

Організатори багатонаціонального навчання НАТО CWIX-2020 оголосили про віддалену участь держав у заході. Участь представників ЗС України в навчанні здійснюється дистанційно, з пунктів постійної дислокації.

Довідково. CWIX – щорічне багатонаціональне навчанням НАТО з питань технічної взаємосумісності телекомунікаційних технологій та кібернетичної безпеки.

Інформація щодо зміни формату запланованих багатонаціональних навчань поза межами України відсутня. Формат їх проведення визначатимуть організаторами з урахуванням національних обмежень, запроваджених з метою запобігання поширення вірусної інфекції COVID-19.

17

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram
Мітки:

Захищаємо світ

00
00
00
Вишкіл, Інфографіка, Новини