ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

До Дня молоді у Вінниці нагородили найактивніших студентів, волонтерів, молодих науковців

Прочитаєте за: 3 хв. 28 Червня 2020, 18:44 2

Серед нагороджених – військовослужбовець вінницького гарнізону, офіцер зонального відділу ВСП Юрій Березовський та волонтер обласної організації Товариства Червоного Хреста Антон Білоконь.

Юрій Березовський – активний волонтер майже всіх громадських організацій і рухів міста та області, які опікуються молоддю. Його сфера діяльності – національне військово-патріотичне виховання й організація та забезпечення військової складової під час проведення найрізноманітніших заходів із залученням молоді. За понад три роки активної діяльності він здобув серйозний авторитет і повагу в молодіжних колах. Кількість таких заходів, до яких долучився Юрій, вимірюється сотнями.

– Приємно, звісно, що мою роботу побачила й оцінила вінницька громада, проте я цим займаюсь не задля визнання чи нагород, – говорить Юрій Березовський. – Переконаний, що прищеплювати юні любов до Батьківщини та повагу до її Збройних Сил, навчати базовим військовим знанням і навичкам є справою важливою й корисною. Тож я просто роблю свій внесок у виховання наступного покоління свідомих українців.

Нагороди від імені громади вручав мер Вінниці Сергій Моргунов. Він підкреслив, що дуже важливо, аби молодь була ініціативною, свідомою, генерувала нові ідеї, а дорослі, зі свого боку, були небайдужими, всіляко сприяли новому поколінню.

– Радий, що до процесу виховання наступної генерації містян активно долучаються військові, – говорить вінницький міський голова. – Адже майбутнє Вінниці залежить від нас усіх. Упевнений: усі разом ми побудуємо місто – комфортне для проживання, що динамічно розвивається, і де житимуть щасливі люди.

Додамо, що у Вінниці щороку до Дня молоді відділ молодіжної політики міськради та Центр підліткових клубів проводять низку різноманітних заходів, до яких залучають десятки тисяч юнаків і дівчат. Зокрема ярмарку професій, у якій регулярно беруть участь військові й представники інших силових відомств. Проте цього року, зважаючи на епідеміологічну ситуацію, вирішили провести екоквест. Та і той з обмеженою кількістю учасників і дотриманням карантинних правил. У ньому взяли участь 10 команд молодих вінничан. Переможців нагородили цінними подарунками від міськради.

 

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас у Facebook

Захищаємо світ

00
00
00
Армія і суспільство, Новини