ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Командувач Військово-Морських Сил ЗС України перевірив підрозділи морської піхоти в Одеській області

Прочитаєте за: < 1 хв. 27 Червня 2020, 12:08

Командувач Військово-Морських Сил ЗС України контрадмірал Олексій Неїжпапа перевірив підпорядковані підрозділи, які входять до складу морської піхоти та базуються в Одеській області. Отримавши доповідь щодо поточної обстановки та стану справ, очільник національного флоту перевірив стан інфраструктури військового містечка, житлових приміщень, адміністративних будівель та їдальні. Про це повідомляє Служба зв’язків з громадськістю Командування Військово-Морських Сил Збройних Сил України.

Окрему увагу було приділено приміщенням медичного блоку, актуальність готовності яких, враховуючи вірусну небезпеку в світі, дуже важлива. Під час зустрічі з представниками забудовника, командувач українських ВМС зосередив увагу на проблемних питаннях, пов’язаних з розбудовою військового містечка.

– Люди, які повертаються з війни, мають отримати максимально комфортні умови для проживання. Ми роками дивимося, як досить повільно ці умови створюються. Саме тому Міністром оборони України та Верховним Головнокомандувачем Збройних Сил України були прийняті відповідні рішення, які дозволять значно оптимізувати та прискорити процес будівництва об’єктів військової інфраструктури, в тому числі Військово-Морських Сил, – зазначив контрадмірал Олексій Неїжпапа.

Читайте нас у Facebook