ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

У Національному університеті оборони відбувся випуск слухачів курсів лідерства

Прочитаєте за: 2 хв. 26 Червня 2020, 13:34

Сьогодні в Національному університеті оборони України імені Івана Черняховського відбулися урочистості з нагоди випуску слухачів курсів лідерства оперативного (L3), стратегічного (L4) та, вперше, тактичного (L2) рівнів.

Серед гостей на заході були присутні перший заступник Міністра оборони України Іван Руснак та заступник начальника Генерального штабу ЗСУ генерал-лейтенант Радіон Тимошенко.

— Оборонне відомство активно реалізовує програму вдосконалення системи військової освіти, аби максимально наблизитися до стандартів НАТО. У системі військової освіти оновлюють весь навчально-виховний процес, навчальні програми та тематичні плани для того, щоб військовослужбовці Збройних Сил були максимально професійними й боєздатними. Сподіваюся, що після курсів лідерства офіцери отримали всі необхідні знання і надалі вдало їх використають на посадах за призначенням, — наголосив Іван Руснак.

Зі свого боку від імені керівництва Міноборони він привітав новоспечених лідерів із випуском і побажав їм хороших колективів на службі, кар’єрного росту та безмежних можливостей.

— На рівні L2 слухачі вивчали бригадну тематику, а на L3 — виключно оперативну. Навчання відбувалося в об’єднаних, змішаних групах без урахування спеціалізації, оскільки за стандартами НАТО оперативний рівень передбачає ведення об’єднаних й міжвидових операцій. L4 — це суто стратегічний рівень, — зазначив начальник Інституту державного військового управління генерал-майор Олександр Дузь-Крятченко.

Також генерал-майор Олександр Дузь-Крятченко повідомив, що, крім структурних змін, на курсах запроваджено серйозні змістові оновлення, якими передбачено розмежування між оперативним та стратегічним рівнями.

— Тепер основу оперативного рівня становлять питання операційного планування та ведення всього спектру об’єднаних операцій, а стратегічного — основи оборонного менеджменту, оборонного планування та прийняття стратегічних рішень у безпековому секторі. Програма Лідерських курсів для офіцерів за структурою і змістом — це рівень сучасних бізнес-шкіл стратегічного менеджменту, — зауважив генерал-майор Олександр Дузь-Крятченко.

Під час навчання слухачі опанували програми, які мають нову модульну структуру, що з певними відмінностями запозичена в партнерів та наповнена змістовими модулями, розробленими на основі вивчення потреб реалізації оборонної реформи в Україні.

Уже з 2021 року Національний університет оборони планує повністю перейти на перспективну систему військової освіти, яка передбачає серйозну кореляцію з кар’єрою офіцера, коли кожному наступному призначенню на вищу посаду передує обов’язкове підвищення рівня військової освіти.

Фото: Богдан Сук, Дмитро Тарчук

16

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram
Мітки: