ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

На рейдовому буксирі «Яни Капу» урочисто підняли кримськотатарський прапор

Прочитаєте за: < 1 хв. 26 Червня 2020, 17:19 1

Сьогодні в Україні відзначаютьДень кримськотатарського прапора – день вшанування національного прапора кримських татар, корінного народу Криму. З цієї нагоди на буксирі «Яни Капу» разом з українським прапором замайорів і кримськотатарський.

На урочистості прибули представники керівництва Військово-Морських Сил ЗСУ, а також делегація від кримськотатарської общини Одещини на чолі з головою Мєр’ємДжеліловою.

– Сьогодні разом із прапором ВМСпіднято український та кримськотатарський прапори. Цим дійством мивисловлюємо нашу єдність та солідарність з кримськотатарським народом, показуємо, якою багатонаціональною є наша країна, – говорить заступник командувача ВМСЗС України капітан 1 рангу Олексій Доскато. – Кримські татари першими у 2014 році надали підтримку нашим військовим частинам, які чинили опір та тримали оборону в Криму. Ми вдячні вашому народу за те, що ви допомагаєте нашим політв’язням на окупованому півострові.Нашим народам завжди буде комфортно у звільненому рідному Криму, коли там знов замайорять наші державні прапори.

Зі свого бокуМєр’ємДжелілова подякувала керівництву ВМС ЗС України за підтримку кримськотатарського народу та зазначила, що, попри все, Крим все ж таки буде деокуповано і вониобов’язково повернуться на рідну землю.

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram
Мітки:

Захищаємо світ

00
00
00
Новини