ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Україна та Туреччина готові вжити додаткових заходів для фіналізації переговорів про ЗВТ

Прочитаєте за: 2 хв. 25 Червня 2020, 10:46 1

Президент України Володимир Зеленський провів телефонну розмову з президентом Турецької Республіки Реджепом Таїпом Ердоганом, під час якої співрозмовники обговорили ситуацію у світі довкола пандемії коронавірусу, а також заходи щодо подолання цієї недуги та мінімізації її наслідків для суспільства й економік двох держав.

Про це повідомляє Офіс Президента України.

Володимир Зеленський подякував турецькому народові та особисто президенту Турецької Республіки за надану Україні гуманітарну допомогу для боротьби з COVID-19.

Глави держав обговорили практичні кроки з реалізації домовленостей щодо будівництва на Херсонщині житла для 500 сімей внутрішньо переміщених осіб з АР Крим.

«За моїм дорученням наш уряд опрацьовує текст українсько-турецького міжурядового меморандуму, який визначатиме технічні питання будівництва», — зазначив Володимир Зеленський.

Глава Української держави подякував за незмінну позицію Туреччини щодо підтримання суверенітету та територіальної цілісності України, захисту прав кримськотатарського народу, а також за готовність і надалі поглиблювати стратегічне партнерство між двома державами на всіх напрямах, що становлять спільний інтерес.

Також глави держав погодилися вжити додаткових заходів для фіналізації переговорів стосовно укладення Угоди про вільну торгівлю, а також посилити роботу низки галузевих двосторонніх механізмів.

Крім того, лідери країн зазначили, що розглядають 1 липня як дату відновлення авіасполучення між Україною та Туреччиною.

«Знаю, що деякі авіакомпанії хочуть відновити свої рейси — це дасть поштовх для поступового відновлення туристичної галузі», — підкреслив Президент України.

Реджеп Таїп Ердоган зазначив, що Туреччина зробить усе, щоб українські туристи почувалися комфортно та безпечно.

Читайте нас в Telegram

Захищаємо світ

00
00
00
Новини