ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

На Одещині урочисто зустріли військовослужбовців бригади імені Лицарів Зимового Походу

Прочитаєте за: 3 хв. 25 Червня 2020, 19:00 5

На Одещині відбулись урочистості з нагоди повернення до місця постійної дислокації легендарної бригади імені Лицарів Зимового Походу. Вони виконували завдання за призначенням в районі ООС з кінця серпня 2019-го. На урочистостях були присутні командувач військ оперативного командування «Південь» генерал-майор Ігор Палагнюк, представники органів міської влади, громадських та ветеранських організацій, духовенства, рідні та друзі.

– На військовій мапі операції Об’єднаних сил немає жодного району, у якому не виконувала б завдання ваша бойова частина, – зазначив командувач військ ОК «Південь» генерал-майор Ігор Палагнюк. – За роки війни бригада пройшла нелегкий бойовий шлях, даючи гідну відсіч агресору. Яскравими сторінками в історію бригади вписані мужність і героїзм воїнів, які проявили незламний дух та жагу до перемоги під час виконання бойових завдань на Донецькому, Луганському та Маріупольському напрямках.

Присутні вшанували пам’ять тих, хто не повернувся з фронту, хвилиною мовчання та поклали квіти до пам’ятного знаку.

28-й окремій механізованій бригаді за зразкове виконання поставлених завдань та високі показники в бойовій підготовці Указом Президента України від 2 серпня 2019 року присвоєне почесне найменування «імені Лицарів Зимового Походу». Нині частина є найкращою у складі військ ОК «Південь». Зокрема, 126 її військовослужбовців нагороджені державними медалями та орденами. Але, на жаль, 71 із них – посмертно.

Також генерал-майор Ігор Палагнюк наголосив, що наразі роблять все можливе для гідного забезпечення військовослужбовців, для покращення побуту особового складу в пункті постійної дислокації. Так, за останній час здано в експлуатацію два гуртожитки поліпшеного типу, у яких нині і розмістився особовий склад, відремонтовано тут і їдальню. На стадії завершення  поточний ремонт двох казарм.

– Сюрпризом для нас всіх стало повернення в ППД і заселення в казарми поліпшеного типу. Враховуючи, що досі мені доводилось винаймати помешкання, це приємно вразило, – ділиться емоціями старший прапорщик Евгеній Доманський. – Тепер є трохи часу на відпочинок, адже ми перебували в районі ООС близько дев’яти місяців. Це вже моя четверта ротація…

На врочистостях, окрім нагороджень відзнаками і присвоєнь чергових військових звань, не обійшлося і без романтичної пригоди. Так, один із військовослужбовців вирішив освідчитися в коханні своїй дівчині і запропонував їй руку та серце. Вони перевірили своє кохання відстанню та часом. Дівчина відповіла «Так!»

Ще одним сюрпризом стало привітання від фронтмена гурту «Тартак» Олександра Положинського. Після офіційної частини він заспівав для воїнів, які із задоволенням підхоплювали улюблені пісні.

 

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас у Facebook
Мітки:

Захищаємо світ

00
00
00
Новини