ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

«Морські котики» вперше десантувалися на острів Березань і Кінбурнську косу

Прочитаєте за: < 1 хв. 25 Червня 2020, 9:20 5

В акваторії Чорного моря вперше за часів Незалежності України оператори морського центру спеціального призначення здійснили вивід груп повітряним шляхом на морські ділянки узбережжя, острів Березань і Кінбурнську косу, з допомогою парашутних систем типу «Крило».

У повному спорядженні зі зброєю та всім необхідним для виконання завдань у тилу противника оператори десантувалися з висоти 1,5 кілометра.

— Один за одним, ешелоновано, тримали дистанцію, — поділився враженнями один з розвідників. — Звісно, адреналін зашкалював, бо бачиш під собою море й тільки клаптик землі. Для координації приземлення використовували радіостанції, адже сам острів нам невідомий, ми на нього приземлялись уперше.

Десантування на морське узбережжя та острів парашутним способом було непростим завданням. Такі стрибки значно підвищать рівень підготовки операторів, а набуті навички дозволять у разі потреби виконувати надскладні завдання в тилу ворога.

Для більш прихованого виводу груп у тил противника розвідники десантувалися за 3 кілометри від острова Березань. Така тактика унеможливлює ідентифікацію парашутиста в повітрі та дає змогу приховано зайти в тил.

Зазначимо, що такі стрибки тепер увійдуть в обов’язкову програму підготовки операторів.

Фото та відео пресслужби морського центру спеціального призначення.

10

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас у Facebook

Захищаємо світ

00
00
00
Навчання та тренування, Публікації