ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Канадські військові розпочали двотижневий карантин перед відрядженням до України

Прочитаєте за: < 1 хв. 25 Червня 2020, 9:41 1

Канадські військовослужбовці, які незабаром приїдуть до України для участі у тренувальній місії UNIFIER, розпочали обов’язковий двотижневий карантин.

Про це повідомляє «Укрінформ» з посиланням на міністерство оборони Канади.

Як заявили у військовому відомстві Канади, «особовий склад 4-ї канадської дивізії відбув з військової бази у Петававі до Кінгстона, де розпочне 14-денний період ізоляції. Ізоляція військових перед закордонним відрядженням гарантуватиме, що вони здорові, коли вони долучаться до операції REASSURANCE у Центральній та Східній Європі, операції IMPACT на Близькому Сході та операції UNIFIER в Україні».

Зазначається, що під час пандемії COVID-19 «канадські війська дотримуються… ізоляції перед і після відрядження з метою упередження поширення вірусу й одночасного підтримання операційної ефективності та здатності проводити важливі операції».

Як повідомляла АрміяInform, в рамках операції UNIFIER близько 200 канадських військовослужбовців із 2015 року проводять заняття з українськими військовими та представниками силових відомств. Станом на квітень 2020 року в тренуваннях під егідою канадських інструкторів вишкіл пройшли понад 18 000 представників від різних силових структур у 420 серійних курсах, які охоплюють усі сфери діяльності. Зокрема акцент зроблено на індивідуальну й колективну підготовку, підвищення кваліфікації молодших офіцерів і сержантського складу. Серед них і представники Національної гвардії України. Нині канадські інструктори провели навчання для понад 1200 представників НГУ.

Читайте нас у Facebook
Мітки: