ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Запорізькі артилеристи вибороли першість з пожежно-прикладного спорту серед військових частин ОК «Схід»

Новини Реабілітація для військових
Прочитаєте за: 2 хв. 24 Червня 2020, 19:20

У Дніпрі штатні пожежно-рятувальні підрозділи шести військових частин змагалися за першість оперативного командування «Схід». Найкращий результат показала команда 55-ї окремої запорізької артилерійської бригади «Запорізька січ». Про це повідомив начальник групи пожежної безпеки ОК «Схід» підполковник Олександр Турко.

За його словами, у запеклій боротьбі друге місце вибороли військовослужбовці 17-ї окремої криворізької танкової бригади імені Костянтина Пестушка, «бронза» дісталася команді 222-ї центральної артилерійської бази боєприпасів.

Найсильніші спортсмени команд-переможців у складі збірної представлять ОК «Схід» на Чемпіонаті Сухопутних військ ЗСУ, який відбудеться наприкінці липня. У програмі змагань — подолання 100-метрової смуги перешкод, пожежна естафета чотири по сто метрів і бойове розгортання від пожежного автомобіля.

Начальник служби пожежної безпеки 55-ї окремої запорізької артилерійської бригади «Запорізька січ» лейтенант Леонтій Товкач розповідає: все, що відпрацьовують на подібних змаганнях, є основним видом діяльності пожежно-рятувальних підрозділів. І користь від їхнього проведення неабияка. Передусім це правильність, швидкість і злагодженість дій пожежного розрахунку в екстремальній ситуації.

— Це те, що кожен пожежник повинен вміти робити: швидко з’єднувати пожежні рукави, долати перешкоди, а для цього потрібна постійна практика, — зауважив лейтенант. — Це дуже тяжкий спорт, травмонебезпечний, потребує значних часу, вишколу й зусиль.

Був такий випадок: неподалік нашого полігону загорілося поле, це була осінь, горіла суха трава, дув сильний вітер. Ми виїхали двома відділеннями, працювали 12 годин на пожежі, через сильні пориви вітру постійно змінювався фронт вогню — доводилося часто змінювати позиції та швидко розгортати пожежні рукави. Одна машина поїхала на дозаправлення водою — одразу ж розгортаємо наступну. Об 11 годині почали, о 23-й закінчили роботу, — розповів Леонтій Товкач.

Переможців і найсильніших спортсменів кубками, медалями та грамотами нагородив виконувач обов’язків командувача військ оперативного командування «Схід» полковник В’ячеслав Клочков.

Кореспондент АрміяInform
Представник ЗСУ Анатолій Будяк — переможець міжнародної велогонки «Tour de Maurice»
Представник ЗСУ Анатолій Будяк — переможець міжнародної велогонки «Tour de Maurice»

З 2 по 5 червня 2026 року на Маврикії відбулися рейтингові міжнародні змагання з шосейного велоспорту - багатоденна міжнародна гонка "Tour de Maurice".

Виписали штраф, спалили арту та вполювали окупанта в лосинах: бойова робота SIGNUM
Виписали штраф, спалили арту та вполювали окупанта в лосинах: бойова робота SIGNUM

Дронарі SIGNUM здійснили успішну бойову роботу, вполювавши як техніку та живу силу, так і точкам злету та дронам окупантів.

Спортсмен ЗС України Сергій Сенюра — бронзовий призер Етапу Кубка Європи серед молоді зі стрільби з лука
Спортсмен ЗС України Сергій Сенюра — бронзовий призер Етапу Кубка Європи серед молоді зі стрільби з лука

З 1 по 6 червня 2026 року в місті Русе (Болгарія) відбувся Етап Кубка Європи серед молоді зі стрільби з лука.

Харків та область зазнали ворожих ударів: є загиблий та поранені, пошкоджено інфраструктуру
Харків та область зазнали ворожих ударів: є загиблий та поранені, пошкоджено інфраструктуру

Протягом минулої доби ворожих ударів зазнали Харків і 19 населених пунктів Харківської області, одна людина загинула, 6 людей постраждали.

Дронарі князя Романа позбавили ворога двох гармат на Купʼянському напрямку
Дронарі князя Романа позбавили ворога двох гармат на Купʼянському напрямку

Оператори БПЛА 14 ОМБр імені князя Романа Великого вполювали транспорт та артилерію ворога на Харківщині.

Удар на 1000 км: Дрони ССО уразили базу Балтійського флоту рф «Кронштадт»
Удар на 1000 км: Дрони ССО уразили базу Балтійського флоту рф «Кронштадт»

У ніч проти 6 червня підрозділи Deep Strike Сил спеціальних операцій разом із СБС та СБУ уразили базу «Кронштадт», розташовану поблизу Санкт-Петербурга.

ВАКАНСІЇ
Начальник складу

від 22000 до 22000 грн

Одеса

ВМС ЗС України

Радіотелефоніст, військовослужбовець

від 20500 до 120500 грн

Київ

Військова частина А7039

Механік, військовослужбовець | Військова частина А2166

від 24000 до 54000 грн

Львів, Львівська область

Гранатометник

від 20100 до 120000 грн

Вся Україна

77 ОАеМБр ДШВ ЗС України

--- ---