ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

У Військовій академії (м. Одеса) в рамках операції UNIFIER планують відкриття курсів з підготовки розвідників і логістів

Прочитаєте за: 2 хв. 24 Червня 2020, 17:13 0

У рамках тренувальній місії UNIFIER в Україні представники Збройних сил Канади відвідали Військову академію (м. Одеса). Відбулася зустріч начальника академії генерал-майора Олега Гуляка з провідними фахівцями місії та безпосередньо її керівником, командиром операції UNIFIER в Україні підполковником Раяном Стімпсоном.

Начальник академії ознайомив поважних гостей з особливостями навчального процесу та системи підготовки курсантів в умовах пандемії коронавірусу COVID-19. Крім того, під час зустрічі було обговорено плани створення на базі академії навчальних курсів з підготовки фахівців військової розвідки та логістики, а також залучення до навчального процесу на цих курсах канадських інструкторів.

— Для нас дуже важливо розширювати перспективи міжнародного співробітництва та обміну досвідом у сфері військової підготовки майбутніх офіцерів Збройних Сил України в рамках проєкту UNIFIER, — розповів начальник Військової академії (м. Одеса) генерал-майор Олег Гуляк. — Ми щиро вдячні нашим канадським колегам за суттєву допомогу в нарощуванні бойового потенціалу та боєздатності особового складу українських військ. Підтримка з боку Канади зусиль України зі збереження суверенітету та територіальної цілісності дуже важлива для нашої країни під час російської агресії, — підкреслив начальник академії.

Після зустрічі та обговорення важливих питань щодо удосконалення навчального процесу представники Місії ознайомилися з матеріально-технічною базою Військової академії (м. Одеса), її готовністю до початку нового навчального року. Канадські військовослужбовці побували в навчальних і тренажерних класах, казармах, зустрілися з викладачами академії та офіцерським складом. Керівництво UNIFIER відзначило високий рівень підготовки офіцерських кадрів для Збройних Сил України.

Фото – Денис Єщенко

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram
Мітки: ,