ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

На честь Героя України Євгенія Зеленського в районі ООС провели турнір на найкращу снайперську групу

Прочитаєте за: 2 хв. 24 Червня 2020, 20:24 2

Турнір на найкращу снайперську пару серед підрозділів Сил спеціальних операцій ЗС України був присвячений пам’яті Героя України Євгенія Зеленського.

Переможців визначили за загальною кількістю балів після виконання низки практичних і теоретичних вправ. Свою фаховість спецпризначенці демонстрували на час та з незручних позицій у стрільбі зі снайперської гвинтівки UAR, пістолетів Форд і Макарова на різній дистанції.

— Подібні змагання проводяться не лише, щоб визначити найкращих снайперів, а й для вдосконалення взаємодії між напарниками, — розповіли організатори турніру. — Крім того, це гарна нагода обмінятися бойовим досвідом.

Символічним також стало проведення змагання 24 червня, адже саме цього дня шість років тому в реанімаційному відділенні Центрального військового клінічного госпіталю помер 23-річний старший лейтенант 8-го полку спеціального призначення Євгеній Зеленський.

Тяжких поранень Євгеній зазнав 17 червня, потрапивши в засідку поблизу селища Щастя Луганської області. В БТР-80, на броні якого своїх хлопців вогнем з автомата прикривав Євгеній, влучила граната з реактивного протитанкового гранатомета. Його бойові товариші вважають, що він їх урятував, взявши на себе постріл з РПГ. Згодом за героїзм і самопожертву, виявлені у захисті територіальної цілісності Української держави, вірність військовій присязі спецпризначенцю присвоєно звання Герой України (посмертно).

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram

Захищаємо світ

00
00
00
Новини