ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Як очаківські «морські котики» пролетіли на парашутах 15 кілометрів та десантувались в тил ворога

Прочитаєте за: < 1 хв. 23 Червня 2020, 9:00 0

Оператори Сил спеціальних операцій відпрацьовували вивід групи в умовний тил противника способом HAHO (High Altitude High Opening) з висоти 4 кілометри, після чого на парашутних системах зі зброєю, засобами захисту та спорядженням  пролетіли 15 кілометрів. Про це йдеться на фейсбук-сторінці  морського центру СпП ім. кошового отамана Антіна Головатого.

До речі, 15 кілометрів для «морських котиків» центру спеціального призначення – це не кінцева позначка. Тут постійно проводиться навчання по виводу груп на великі дистанції, і вже незабаром оператори одного з морських центрів Сил спеціальних операцій готуються продемонструвати польоти на 20 та 30 кілометрів.

Нині ж під час навчань спецпризначенці відпрацювали вивід через умовну лінію зіткнення повітряним шляхом за допомогою парашутних систем типу «Крило» з використанням радіостанції для підтримання зв’язку між операторами в повітрі та для координації дій.

Цей спосіб виведення груп дозволяє приховано виводити розвідників у тил противника з повним екіпіруванням для подальшого виконання завдань в тилу ворога.

HAHO (HIGH ALTITUDE HIGH OPENING) 73 CENTRE UASOF

Очаківські "морські котики" під час навчань пролетіли на парашутах 15 кілометрів та десантувались в тил ворога.В ході навчань було відпрацьовано вивід операторів 73 морського центру спеціального призначення через умовну лінію зіткнення в тил противника повітряним шляхом за допомогою парашутних систем типу "Крило"Оператори Сил Спеціальних Операцій відпрацьовували вивід групи в умовний тил противника способом HAHO (High Altitude High Opening) з висоти 4 кілометри, після чого на парашутних системах зі зброєю, засобами захисту та спорядженням пролетіли 15 кілометрів.В 73 морському центрі спеціального призначення постійно проводяться навчання по виводу груп на великі дистанції, і 15 кілометрів не є кінцевою метою, оператори 73 морського центру Сил Спеціальних Операцій готуються до польотів на 20 та 30 кілометрів.Під час польоту використовуються радіостанції для підтримання зв`язку між операторами в повітрі та для координації дій.Даний спосіб виведення груп дозволяє приховано виводити розвідників в тил противника з повним екіпіруванням для подальшого виконання завдань в тилу ворога.#73МЦСпП #ССО #SOF #ЗСУМіністерство оборони УкраїниГенеральний штаб ЗСУ / General Staff of the Armed Forces of UkraineКомандування Сил спеціальних операцій ЗС УкраїниВійськове телебачення України

Опубліковано 73 морський центр СпП ім кошового отамана Антіна Головатого Понеділок, 22 червня 2020 р.

 

Читайте нас в Telegram

Захищаємо світ

00
00
00
Навчання та тренування, Новини