ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

До Міноборони повернуто понад 4 млн гривень та земельна ділянка аеродрому «Шкільний»  

Прочитаєте за: < 1 хв. 23 Червня 2020, 14:09 1

Господарські суди одеської області та міста Києва задовольнили позови прокурорів військової прокуратури Південного регіону про повернення коштів за невиконані роботи з будівництва військової казарми та скасування рішення Одеської міськради щодо вилучення трьох земельних ділянок військового аеродрому «Шкільний».

Про це АрміяInform  повідомили  в пресслужбі військової прокуратури Південного регіону.

Так, за участі прокурорів військової прокуратури Одеського гарнізону в Господарському суді Одеської області захищено майнові інтереси держави на суму понад 4 млн гривень. У позові Південного територіального квартирно-експлуатаційного управління до приватного товариства йшлося про повернення коштів, сплачених за фактично невиконані роботи, та штрафні санкції за договором будівельного підряду на будівництво казарми поліпшеного планування  у військовому містечку в м. Подільськ Одеської області.

Господарським судом Одеської області позов задоволено в повному обсязі.

Також Господарський суд м. Києва підтримав пропозицію органів прокуратури та задовольнив три позови, пред’явлені Міністерством оборони України до Одеської міської ради.

У позовах йдеться про визнання незаконними рішення Одеської міської ради та їх скасування, а також про реєстрацію права комунальної власності щодо земельних ділянок загальною площею 39,7 га. Порушується питання про спірні земельні ділянки військового містечка, що розташовані на військовому аеродромі «Шкільний» в м. Одесі, щодо яких Одеська міська рада, перевищуючи повноваження, затвердила проєкт землеустрою про їх відведення іншим особам.

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас у Facebook